Upload | Wsparcie | Staty | Staty 2 | FAQ | O nas | Forum | Pluginy | Banery | Szukaj | Moje konto
Ostatnio dodane
Filmy XviD / DivX
DVD-R
Filmy RMVB
Filmy x264
Filmy HD
Filmy 3D
Programy
Konsole
Gry
Muzyka
Teledyski
TV
Erotyka
Książki
Komiksy
Lin/Mac
Sport
Anime
dla Dzieci
GSM/PDA
Inne
info RSS

RSS

Programy

Azureus
BitComet
uTorrent
BitTornado

Linki

brak screena

Dodał: trawka187
Data dodania:
2015-11-29 22:39:16
Ostatnia aktualizacja:
2015-11-30 00:18:23
Rozmiar: 21.26 GB
Seedów: 1
Peerów: 17

Komentarze: 0

Pobierz torrent
Tytuł: Assassin's Creed: Syndicate
Gatunek: akcji, TPP, science-fiction, skradanki, sandbox, historyczne, XIX wiek
Producent: Ubisoft Quebec, in collaboration with Ubisoft Annecy...
Wydawca: Ubisoft
Tabletka (CODEX)
Wersja: 1.12 Update 1
Język: polski rosyjski, angielski, MULTI16

[opis]

Syndicate to dziewiąta pełnoprawna gra z serii Assassin’s Creed, rozpoczętej przez firmę Ubisoft w 2007 roku i doprowadzonej w kolejnych latach do niebywałej sławy. Jak zwykle, mamy do czynienia z trzecioosobową grą akcji, która zawiera także elementy charakterystyczne dla skradanek i gatunku action-adventure. Wydarzenia ponownie rozgrywają się w otwartym, sandboksowym świecie, a fabuła kontynuuje opowieść o fikcyjnym konflikcie Asasynów i Templariuszy, toczącym się w wiernie oddanych historycznych realiach. Inaczej niż w przypadku poprzednich odsłon, powstałych pod kierownictwem studia Ubisoft Montreal, przy Syndicate główną rolę odegrał zespół z Quebec.

Assassin’s Creed: Syndicate powstało z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Wersją pecetową zajmował się zespół Ubisoft Kiev, a jej premiera nastąpiła prawie miesiąc po debiucie edycji konsolowych, by deweloperzy mogli dopracować ją pod kątem warstwy technicznej.

Tym razem akcja toczy się w Londynie w epoce wiktoriańskiej, a dokładniej w roku 1868. Motywem przewodnim w Assassin’s Creed: Syndicate uczyniono rewolucję przemysłową i związane z nią konsekwencje społeczne – wyzysk robotników ściągających tłumnie do stolicy imperium brytyjskiego w poszukiwaniu lepszej przyszłości, a kończących jako bez mała niewolnicy kapitalistów. Sytuacja zmienia się, gdy opiekę nad tym środowiskiem (a zwłaszcza formującym się w jego obrębie światkiem przestępczym) roztaczają Asasyni. Jednym z nich jest Jacob Frye – zapalczywy młodz
 
brak screena

Dodał: trawka187
Data dodania:
2015-11-29 22:30:59
Ostatnia aktualizacja:
2015-11-29 23:47:22
Rozmiar: 10.50 GB
Seedów: 13
Peerów: 9

Komentarze: 0

Pobierz torrent
..::Info::..

Tytuł: Tom Clancy's Rainbow Six® Siege
Gatunek: Gry akcji
Producent: Ubisoft Montreal
Wydawca: Ubisoft
Data wydania: 1 Gru, 2015
Język:Rosyjski, angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, czeski, holenderski, japoński, koreański, polski, portugalski brazylijski, chiński tradycyjny [Zmiana w opcjach gry]
Tabletka CODEX

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=24093
http://store.steampowered.com/app/359550/

..::Opis::..

W 2011 roku firma Ubisoft zapowiedziała grę Tom Clancy's Rainbow 6: Patriots. Miała to być kolejna odsłona słynnej serii strzelanek, tym razem opowiadająca o walce z organizacją terrorystyczną True Patriots. Lata mijały, a o projekcie powoli zapominano. W końcu wydawca zdecydował się ujawnić Rainbow Six: Siege przeznaczone do zmagań w multiplayerze. Tytuł zastąpił Patriots, które nie sprostało oczekiwaniom francuskiego giganta. Produkcja w wersji na komputery PC umożliwia zmagania wyspecjalizowanych jednostek antyterrorystycznych z przestępcami. Gra powstała w oparciu o technologię AnvilNext, napędzającą inne projekty Ubisoftu, w tym te z serii Assassin's Creed, For Honor czy też Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands. Rozgrywka w Rainbow Six: Siege rozpoczyna się od wybrania specjalizacji naszego żołnierza. Przed każdym spotkaniem możemy bowiem ustalić czy chcemy pokierować tworzącym barykady Castlem, niszczącym je Thermitem, zagłuszającym komunikacje wroga Mutem, Ashem specjalizującym się w wyważaniu drzwi, dysponującym wielkim młotem Sledgem, czy też zatruwającym przeciwników Smokiem. Naturalnie to nie wszystkie klasy postaci, ważnym jest więc umiejętne dobieranie zespołu, by jego poszczególni członkowie uzupełniali się na polu walki.

..::Wymagania Sprzętowe::..

Minimalne:
System operacyjny: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (6
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: trawka187
Data dodania:
2015-11-29 20:49:26
Ostatnia aktualizacja:
2015-11-29 22:16:40
Rozmiar: 2.28 GB
Seedów: 1
Peerów: 6

Komentarze: 4

Pobierz torrent
..::Info::..

Tytuł:Severance: Blade of Darkness
Data premiery:21 lutego 2001
Producent:Rebel Act Studios
Wydawca:Codemasters Software
Język: Angielski, francuski, włoski, hiszpański, niemiecki, rosyjski

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=33

..::Opis::..

Bóg z Chaosu stworzył Ducha Światła i Księcia Ciemności. Drugi z nich zbuntowawszy się posiadł tajemny język stworzenia i sam próbował tworzyć żywe istoty. Jednak nie chciały one słuchać swego nowego pana biorąc część swojej esencji i powołując do życia przeraźliwe potwory i demony. Bóg i Duch Światła próbowali je powstrzymać rozpętując wielką bitwę. Gdy ostatnia ciemna istota została pokonana ich ojciec - Książę Ciemności, został wygnany w czeluście Wszechświata. Po wiekach od stworzenia Słońca, Księżyca i Ziemi zło budzi się na naszej planecie siejąc terror i spustoszenie. Potrzebny jest wybraniec, który poniesie święty miecz do zwycięstwa i ostatecznie pokona wroga. Gracz może przyjąć rolę jedną z czterech postaci, z których każda posiada inne cechy i umiejętności. Fabuła gry prowadzi przez 16 różnych środowisk: mroźne pustkowia, pustynie, arabskie pałace, hinduskie świątynie, wulkany, zaginione wyspy, kopalnie. Do dyspozycji jest ponad 100 różnorakiej broni i ponad 100 typów przedmiotów, które można: podnieść, złamać, rzucić oraz używać jako broni. Na drodze spotkać możemy ok. 25 ras wrogów i ponad 100, zagadek, pułapek i śmiercionośnych mechanizmów.

..::Wymagania Sprzętowe::..

Rekomendowane: Pentium III 450MHz, 128MB RAM, akcelerator 3D

..::Instalacja::..

Zainstaluj
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: trawka187
Data dodania:
2015-11-29 20:38:36
Ostatnia aktualizacja:
2015-11-30 03:21:02
Rozmiar: 988.87 MB
Seedów: 1
Peerów: 0

Komentarze: 0

Pobierz torrent
..::Info::..

Tytuł: Satellite Reign
Gatunek: Gry akcji, Niezależne, Strategie
Producent: 5 Lives Studios
Wydawca: 5 Lives Studios
Data wydania: 28 Sie, 2015
Język: Rosyjski, Angielski, hiszpański, niemiecki, francuski, czeski, włoski
Wersja: 1.06[GOG 2.3.0.7]

http://www.gog.com/game/satellite_reign
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=21620
http://store.steampowered.com/app/268870/

..::Opis::..

Satellite Reign to cyberpunkowa strategia czasu rzeczywistego, w której dowodzimy czterema agentami działającymi w dużym, otwartym mieście. Produkcja hulająca na silniku Unity, została przygotowana przez studio 5 Lives, założone między innymi przez Mike’a Disketta, jednego z autorów Syndicate Wars i paru innych gier legendarnej firmy Bullfrog. Satellite Reign jest prawdziwym duchowym spadkobiercą i nowoczesnym remake’iem wydanego w 1993 roku Syndicate, a umiejętnie wykreowany cyberpunkowy świat, w wielu miejscach nawiązuje do klasycznych przykładów, jak Matrix czy Łowca Anroidów. Satellite Reign rozgrywa się w dalekiej przyszłości, w której światem rządzą bogate, ponadpaństwowe korporacje. To wokół nich kręci się życie i kariera każdego człowieka. W tej rzeczywistości biedni funkcjonują w slumsach mieszczących się na dnie megamiast, zaś bogaci zajmują ich wyższe rejony. Za porządek i utrzymanie władzy w rękach tych samych ludzi odpowiadają brutalne siły policji i prywatne armie. Nadszedł czas zmian – w biedniejszych rejonach miasta pojawia się tajemnicza organizacja, która zamierza wywrócić wszystko do góry nogami i uderzyć w serce najpotężniejszej korporacji.

GOG bonus:

Reboot Novella (PDF)
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: trawka187
Data dodania:
2015-11-29 20:29:28
Ostatnia aktualizacja:
2015-11-30 03:21:02
Rozmiar: 3.00 GB
Seedów: 11
Peerów: 8

Komentarze: 0

Pobierz torrent
..::Info::..

Tytuł: Neverwinter Nights Diamond
Platforma: PC
BioWare Corporation producent
Atari / Infogrames wydawca
CDP.pl / CD Projekt wydawca PL
Data wydania: 31 marca 1991
Język angielski

http://www.gog.com/game/neverwinter_nights_diamond_edition
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=438

..::Opis::..

Neverwinter Nights to gra z gatunku cRPG oparta na zasadach trzeciej edycji Dungeons & Dragons, dedykowana do rozgrywki online przez Internet (posiada również tryb dla pojedynczego gracza), będąca próbą bezpośredniego przeniesienia fabularnych RPG z gatunku pen-and-paper do trójwymiarowego i szczegółowego świata gry komputerowej. Rzecz toczy się w świecie Forgotten Realms, pierwotnie zaprojektowanym według zasad Advanced Dungeons & Dragons, jednak na potrzeby tej produkcji wszystko oparto na trzeciej edycji D&D. Aby sprostać tym założeniom grafika NWN jest dopracowana i realistyczna, natomiast odpowiednikiem Przewodnika Gry w fabularnej RPG jest Neverwinter Toolset, zestaw narzędzi do projektowania własnych rozgrywek, scenariuszy i planowania przygód bohaterów. Akcja gry umiejscowiona została na terenach położonych na północ od znanych nam z Baldur’s Gate wybrzeży Sword Coast. W trybie dla pojedynczego gracza NWN posiada ciekawą i rozbudowaną fabułę na ok. 80 godzin grania, podobną do tych które Interplay zafundował nam np. w Baldur’s Gate 2. Trybów przeznaczonych dla wielu graczy będzie bardzo wiele od prostych pojedynków po rozbudowane epopeje. Co ciekawsze istnieje możliwość importowania nowych pakietów przygód, zarówno tych stworzonych przez innych graczy w Neverwinter Toolset jak i tych przygotowanych przez twórców gry. Pakiety można łączyć w bardziej rozbudowane krainy udostępniane graczom przez Internet. Podczas rozgrywki multiplayer gracze mogą kierować tylko pojedynczą postacią.

 
brak screena

Dodał: trawka187
Data dodania:
2015-11-29 19:42:53
Ostatnia aktualizacja:
2015-11-30 03:21:02
Rozmiar: 53.81 GB
Seedów: 1
Peerów: 9

Komentarze: 1

Pobierz torrent
..::Info::..

Tytuł: Middle-earth: Shadow of Mordor Game of the Year Edition
Gatunek: Gry akcji, Przygodowe
Producent: Monolith Productions, Inc. , Feral Interactive (Mac) , Feral Interactive (Linux)
Wydawca: WB Games, Feral Interactive (Mac)
Data wydania: 30 Wrz, 2014
Język: Rosyjski, angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, polski, portugalski brazylijski
Wersja: 1.0.1951.27 (update 8)
Tabletka: (3DM)

http://store.steampowered.com/app/241930/
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=22781

..::Opis::..

Śródziemie: Cień Mordoru to gra akcji osadzona w świecie Władcy Pierścieni. Produkcję opracowało doświadczone studio Monolith Productions, czyli zespół mający na koncie m.in. serię No One Lives Forever oraz dwie pierwsze odsłony cyklu F.E.A.R. Wcielamy się w Taliona – doświadczonego zwiadowcę, którego rodzina zostaje zamordowana przez popleczników Saurona. Chwilę potem również on sam żegna się z życiem, nie jest to jednak koniec tej historii. Zamiast tego prastary Duch Zemsty wskrzesza go i obdarza mocami Upiora. Talion postanawia udać się do Mordoru i wyeliminować wszystkich, którzy przyczynili się do jego tragedii. W trakcie kampanii możemy odkryć także prawdę o istocie stojącej za jego powrotem do świata żywych oraz poznać historię powstania Pierścieni Władzy. Gra kładzie duży nacisk na fabułę oraz na ciekawe postacie niezależne (w kilku misjach pojawia się m.in. doskonale znany fanom twórczości Tolkiena Gollum). Historię Taliona poznajemy w głównej kampanii składającej się z dwudziestu rozbudowanych misji. Śródziemie: Cień Mordoru to gra akcji, w której wydarzenia obserwujemy z kamery umieszczonej za plecami postaci. Zabawa polega głównie na toczeniu bitew z licznymi przeciwnikami za pomocą rozbudowanej mechaniki walk, opartej na systemie z serii Arkham. Główny bohater mo
 
brak screena

Dodał: trawka187
Data dodania:
2015-11-29 19:20:57
Ostatnia aktualizacja:
2015-11-30 03:01:04
Rozmiar: 9.79 GB
Seedów: 27
Peerów: 51

Komentarze: 4

Pobierz torrent
..::Info::..

Gra z wczesnym dostępem

Tytuł: ARK: Survival Evolved
Gatunek: Gry akcji, Przygodowe, Niezależne, RPG, Wczesny dostęp
Producent: Studio Wildcard , Instinct Games , Efecto Studios , Virtual Basement LLC
Wydawca: Studio Wildcard
Data wydania: 3 Cze, 2015
Wersja językowa:angielska
Wersja:v225.3

http://store.steampowered.com/app/346110/?l=polish
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=27579

..::Opis::..

ARK: Survival Evolved to osadzony w otwartym świecie sandboksowy symulator przetrwania, w którym głównymi rywalami graczy są dinozaury. Tytuł jest debiutancką produkcją studia Wildcard, założonego przez byłego pracownika Microsoft Game Studios Jesse'ego Rapczaka i stworzony został z myślą o pecetach oraz konsolach ósmej generacji. Mechanika rozgrywki wzorowana jest na kultowych sandboksach MMO pokroju DayZ z tą różnicą, że rolę wszechobecnych zombie przejęły tu ogromne prehistoryczne gady. Nasza postać trafia bezbronna i naga na bliżej nieznaną wyspę, a jej zadaniem jest przetrwać możliwie jak najdłużej w tym nieprzyjaznym środowisku. Aby przeżyć, musimy polować i gromadzić surowce, z których następnie wytworzymy niezbędną do dalszej egzystencji broń oraz rozmaite narzędzia. W grze nie zabrakło także systemu rozwoju postaci, która w trakcie pobytu na wyspie uczy się nowych umiejętności, niezmiernie przydatnych do przetrwania. Niektóre z nich pozwalają nawet ujarzmiać dinozaury, a następnie czynić z nich osobiste wierzchowce.

..::Wymagania Sprzętowe::..

[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: trawka187
Data dodania:
2015-11-29 19:13:40
Ostatnia aktualizacja:
2015-11-30 03:01:14
Rozmiar: 286.27 MB
Seedów: 9
Peerów: 2

Komentarze: 0

Pobierz torrent
..::Info::..

Tytuł: Braveland Wizard
Gatunek: Rekreacyjne, Niezależne, RPG, Strategie
Producent: Tortuga Team
Wydawca: Tortuga Team
Data wydania: 4 Gru, 2014
Języki: EN/PL/RU

http://store.steampowered.com/app/333880/
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=26558

..::Opis::..

Druga część osadzonej w realiach fantasy turowej gry strategicznej Braveland, która ukazała się pierwotnie wiosną 2014 roku. Za powstanie gry, jak i jej pierwszej odsłony, odpowiada rosyjskie studio Tortuga Team. Podobnie jak pierwowzór, Braveland Wizard zadebiutował prawie równocześnie na pecetach i urządzeniach mobilnych. Druga odsłona serii oferuje niemal identyczną mechanikę, jak jej poprzedniczka. W zamian otrzymujemy jednak nową fabułę i zupełnie nowego bohatera. Tym razem wcielamy się bowiem w postać kobiety – adeptki Akademii Magii, która, żądna przygód, wyrusza w epicką podróż z ośnieżonych szczytów górskich po południowe krańce krainy, stawiając czoła zastępom orków, duchów i niebezpiecznych nomadów. Model rozgrywki stanowi nieco uproszczoną formę rozwiązań znanych z serii Heroes of Might & Magic. Zabawa sprowadza się więc do eksploracji mapy, wykonywania kolejnych zadań fabularnych i rozmów z napotykanymi postaciami. Nieodłącznym elementem rozgrywki są rozgrywane w systemie turowym bitwy, w których udział biorą bohaterowie zwerbowani w toku rozgrywki. W trakcie walki posługujemy się zarówno mieczem, jak i magią, korzystając z różnorodnych zdolności specjalnych naszych bohaterów. Na niektórych planszach znajdziemy także rozmaite bonusy do wykorzystania podczas potyczki. W zależności od poniesionych w boju strat, zdobywamy określoną ilość gotówki, którą następnie możemy wydać na ulepszenia i zakup nowego ekwipunku. Nasza bohaterka może nosić równocześnie 4 różne rodzaje przedmiotów i poznawać zak
 
brak screena

Dodał: trawka187
Data dodania:
2015-11-29 19:10:11
Ostatnia aktualizacja:
2015-11-30 02:21:38
Rozmiar: 225.76 MB
Seedów: 10
Peerów: 1

Komentarze: 0

Pobierz torrent
..::Info::..

Tytuł: Braveland
Gatunek: Rekreacyjne, Niezależne, Strategie
Producent: Tortuga Team
Wydawca: Tortuga Team
Data wydania: 17 Mar, 2014
Języki: EN/FR/DE/PL/RU/PT

http://store.steampowered.com/app/285800/?l=polish
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=24882

..::Opis::..

Braveland to turowa strategia fantasy doprawiona elementami RPG. Grę opracowało rosyjskie studio Tortuga Team. Fabuła gry rozpoczyna się tak jak niezliczone wcześniejsze opowieści fantasy - na niewielką wioskę napadają bandyci, kradnąc co się da i mordując prawie wszystkich mieszkańców. Jedynym ocalałym jest młody wojownik, który poprzysięga zemstę na zbrodniarzach, zakłada starą zbroję swojego ojca i wyrusza w świat szukać sprawiedliwości. Kampania podzielona jest na trzy epizody, z których każdy oferuje liczne nowe lokacje, postaci i wyzwania. Dodatkowo dostępny jest także oddzielny tryb survivalowy, gdzie zadaniem gracza jest wytrwanie jak najdłużej przeciwko niekończącym się falom wrogów. Eksploracja świata odbywa się w uproszczony sposób, poprzez wskazywanie lokacji docelowych na mapie. W niektórych z nich napotkamy gotowych przyłączyć się do nas wojowników lub chętnych do wymiany handlowej kupców, podczas gdy w innych zmuszeni zostaniemy do toczenia bitew z przeciwnikami. Starcia rozgrywane są w systemie turowym na planszach pokrytych siatką heksagonalną. Skala potyczek jest stosunkowo niewielka i na raz możemy dowodzić maksymalnie pięcioma postaciami. Nasz bohater nie bierze bezpośredniego udziału w bitwach, ale wspomaga swoich podwładnych różnorodnymi umiejętnościami.

..::Wymagania Sprzętowe::..

Minimalne:
System operacyjny: Windows XP Service Pack 3 or later
Procesor: 1.7 GHz Dual Core
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: trawka187
Data dodania:
2015-11-29 17:49:04
Ostatnia aktualizacja:
2015-11-29 18:05:17
Rozmiar: 685.72 MB
Seedów: 37
Peerów: 5

Komentarze: 1

Pobierz torrent
..::Opis::..

A scream in the night… a brutal crime… a mysterious figure with eyes red as blood… You and your partner, Dupin, have been called in to solve the murder of a young woman in a seaside town. She was found hanging from a tree, killed by a wound delivered straight to her heart. The details of the killing are strange, and suggest a very personal motivation for the killer. But who would perpetrate such a horrible and unusual crime… and why? Get to the heart of the mystery in this thrilling Hidden-Object Puzzle Adventure game!

The Collector’s Edition Includes:
• Help the police chief solve two gruesome murders
• Prove a man’s innocence – or guilt – in the thrilling bonus game
• Collect cards hidden throughout the game and unlock a bonus puzzle
• Earn achievements and replay your favorite mini-games and HOPs
• Extras including: art, music, wallpapers, and screensavers

..::Wymagania Sprzętowe::..

OS: Windows XP/Windows Vista/Windows 7/Windows 8/Windows 10
CPU: 1.4 GHz
RAM: 1024 MB
DirectX: 9.0
Hard Drive: 729 MB

..::Instalacja::..

[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: trawka187
Data dodania:
2015-11-29 17:35:09
Ostatnia aktualizacja:
2015-11-29 18:09:43
Rozmiar: 1.09 GB
Seedów: 1
Peerów: 4

Komentarze: 0

Pobierz torrent
..::Info::..

Tytuł:Bad Day L.A.
Rok w świecie: 15 września 2006
Rok w Rosji: 29 sierpnia 2006
Gatunek: Action (Shooter) / 3D / 3rd Person
Twórca programu: Enlight Software
Wydawca: Aspyr Media
Język: Angielski Polski
Typ publikacji: RePack
Twórca RePack-a; ROKA1969
Tabletka wszyta

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=4912

..::Opis::..

Bad Day L.A. to przygodowa gra akcji, której twórcą jest American McGee - znany graczom na całym świecie, w szczególności dzięki takim produkcjom, jak: Alice i Scrapland. Akcja Bad Day L.A. toczy się we współczesnym Los Angeles, a gracz wciela się w rolę Anthony’ego Williamsa - bezdomnego bohatera, kloszarda, który zarzucił uprzywilejowane życie wziętego agenta Hollywood, po tym jak zgubił poczucie własnej godności. Anthony utrzymuje się przy życiu w swoim kokonie biedy i izolacji do momentu, kiedy to Los Angeles zostaje zaatakowane przez zombie, terrorystów oraz falę trzęsień ziemi i inne nieopisane katastrofy – naturalne i nienaturalne. Stając wobec tego zagrożenia, Anthony - choć niechętnie - jest zmuszony do podjęcia walki o własne przetrwanie i przeżycie oraz walki o ocalenie miasta i jego mieszkańców. Podczas rozgrywki gracz przemierza prawdziwe dzielnice Los Angeles (w sumie 10 poziomów), m.in. Hollywood Boulevard, Venice Beach i Beverly Hills, a do skutecznej eksterminacji wrogów i likwidacji zagrożeń służy mu cały arsenał broni (często bardzo dziwacznej), składający się m.in. z przedmiotów codziennego użytku. Bad Day L.A. oferuje dużą dawkę humoru, wyśmiewającego i wyszydzającego panującą obecnie w Stanach Zjednoczonych „kulturę strachu”. Pokazuje również w krzywym zwierciadle samo Los Angeles oraz katastroficzne filmy.

..::Wymagania Sprzętowe::..

[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: trawka187
Data dodania:
2015-11-29 17:11:54
Ostatnia aktualizacja:
2015-11-30 03:20:08
Rozmiar: 128.47 MB
Seedów: 3
Peerów: 0

Komentarze: 0

Pobierz torrent
..::Info::..

Tytuł: Dead In Bermuda
Gatunek: Przygodowe, Niezależne, RPG, Symulacje, Strategie
Producent: CCCP
Wydawca: Plug In Digital
Data wydania: 27 Sie, 2015
Wersja: v1.1.
Języki: EN/FR/DE/ES/RU

http://store.steampowered.com/app/384310/

..::Opis::..

DEAD IN BERMUDA is a survival management game with RPG and adventure elements, in which you lead a team of 8 survivors from a plane crash on a strange island. Assign your survivors to tasks, gain experience and develop your survival skills, research and craft new items for the camp, explore the island for resources and solve the mysteries behind an ancient atlantean prophecy.
Key Features

Manage the well-being of your team: they can die from Hunger, Fatigue, Sickness, Injury and Depression as well as lack of water.
Relationships between characters evolve! They can argue, become friends and even lovers.
Research & Craft to upgrade your camp.
Deep RPG system running behind the scenes: the efficiency of every action is tied to character skill, opinions and the state of the character.
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: trawka187
Data dodania:
2015-11-29 16:41:07
Ostatnia aktualizacja:
2015-11-30 03:02:31
Rozmiar: 129.77 MB
Seedów: 3
Peerów: 0

Komentarze: 1

Pobierz torrent
..::Info::..

Tytuł: Dead In Bermuda
Gatunek: Przygodowe, Niezależne, RPG, Symulacje, Strategie
Producent: CCCP
Wydawca: Plug In Digital
Data wydania: 27 Sie, 2015
Języki: EN/FR/DE/ES/RU

http://store.steampowered.com/app/384310/

..::Opis::..

DEAD IN BERMUDA is a survival management game with RPG and adventure elements, in which you lead a team of 8 survivors from a plane crash on a strange island. Assign your survivors to tasks, gain experience and develop your survival skills, research and craft new items for the camp, explore the island for resources and solve the mysteries behind an ancient atlantean prophecy.
Key Features

Manage the well-being of your team: they can die from Hunger, Fatigue, Sickness, Injury and Depression as well as lack of water.
Relationships between characters evolve! They can argue, become friends and even lovers.
Research & Craft to upgrade your camp.
Deep RPG system running behind the scenes: the efficiency of every action is tied to character skill, opinions and the state of the character.
Exploration: 100 map areas to discover, each with its own rewards… or traps!
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: gringo_30
Data dodania:
2015-11-29 13:28:36
Ostatnia aktualizacja:
2015-11-30 02:00:17
Rozmiar: 2.15 GB
Seedów: 0
Peerów: 10

Komentarze: 0

Pobierz torrent
INFO

wersja językowa:angielska
Choplifter HD data premiery gry na PC:
11 stycznia 2012 ( światowa data premiery )
obecnie brak planów wydania ( w Polsce )
11 stycznia 2012 ( premiera w USA )

https://youtu.be/7CClw9RtOJo
http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=10538

Ocena czytelników: 7.6 / 10 na podstawie 5 głosów czytelników GRY-online.


OPIS

Zręcznościówka, w której zasiadamy za sterami helikoptera i wykorzystujemy tę maszynę zarówno do ratowania ludzi, jak i walki z nieprzyjaciółmi. Gra jest kontynuacją 8-bitowego klasyka zatytułowanego Choplifter. Autorzy pozostali wierni pierwowzorowi i dlatego nasz helikopter potrafi latać jedynie w dwóch wymiarach.
Choplifter HD to zgodnie z nazwą odświeżona wersja klasycznej gry Choplifter, która zadebiutowała w 1982 roku na komputerach Apple II. Za wskrzeszenie marki odpowiada zespół inXile Entertainment, znany z takich produkcji jak The Bard's Tale czy Hunted: The Demon's Forge. Gracze wcielają się w członka elitarnej jednostki C.H.O.P.R (skrót od Coordinated Helicopter Operations, Preservation and Rescue) i ich zadaniem jest pilotowanie jednego z kilku ciężko uzbrojonych helikopterów podczas akcji ratunkowych. Autorzy przygotowali ponad 20 rozbudowanych misji o dużej różnorodności. Wśród zadań pojawia się m.in. odbicie jeńca wojennego oraz ewakuacja osób z terenu zagrożonego epidemią śmiertelnego wirusa. W innym scenariuszu musimy niszczyć rurociągi gazowe, chronione przez armię. Nie zabrakło też poziomu z zombiakami, w którym wykorzystamy śmigła naszej maszyny do dekapitacji żywych trupów. Choplifer HD może pochwalić się atrakcyjną i kolorową grafiką 3D. Mimo to gra pozostała wierna pierwowzorowi i dlatego nasz helikopter potrafi latać jedynie w dwóch wymiarach. Ciekawe jest to, że oprócz paska z życiem pojawia się też wskaźnik b
 
brak screena

Dodał: trawka187
Data dodania:
2015-11-29 12:41:08
Ostatnia aktualizacja:
2015-11-29 14:56:16
Rozmiar: 471.46 MB
Seedów: 6
Peerów: 10

Komentarze: 2

Pobierz torrent
..::Info::..

Rok: 1996
Gatunek: Przygodowe / Point-and-click / logiczne
Twórca programu: Sierra On-Line
Wydawca: Sierra On-Line
Licencja: Tak [GOG]
Język: angielski

http://www.gog.com/game/leisure_suit_larry_love_for_sail
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=310

..::Opis::..

Leisure Suit Larry 7: Miłość na Fali to de facto szósta odsłona przygód Larry'ego Laffera, przez większość fanów uznawana tak naprawdę za ostatnią część przygodowej serii stworzonej przez Ala Lowe'a. Podobnie jak wcześniejsze gry z cyklu odznacza się przede wszystkim znakomitym scenariuszem z mnóstwem podtekstów oraz niewybrednym, często zabarwionym na czarno humorem. Twórcy Leisure Suit Larry 7 zadbali, by Miłość na Fali fabularnie nawiązywała do poprzedniej odsłony serii, czyli Z impetem w głąb. Tytułowy bohater w trakcie miłosnych igraszek z Shamarą zostaje przykuty kajdankami do łóżka. Gdy piękność ucieka w pokoju hotelowym wybucha pożar, a Larry musi wydostać się z płonącego budynku. Niedługo potem znajduje bilet na rejs luksusowym statkiem „Babilon”. Amant-nieudacznik z miejsca zadurza się w pięknej kapitan Kasi. By spędzić tydzień w jej kabinie musi jednak zgarnąć „Puchar Zdobywców Pani Kapitan”, zwyciężając w sześciu konkurencjach. Dla niegrzeszącego urodą i taktem Larry'ego nie ma jednak kobiet nie do zdobycia.

..::Wymagania Sprzętowe::..

Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10, 1 GHz Processor (1.4 GHz recommended), 512MB RAM (1 GB recommended), 3D graphics card compatible with DirectX 7 (compatible with DirectX 9 recommended), Mouse, Keyboard. Compatibility notice: Leisure Suit Larry: Love For Sail! must be installed on the C: drive.

..::Instalacja::..
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: trawka187
Data dodania:
2015-11-29 12:27:16
Ostatnia aktualizacja:
2015-11-29 13:05:28
Rozmiar: 88.98 MB
Seedów: 1
Peerów: 4

Komentarze: 3

Pobierz torrent
..::Info::..

Data wydania: 11 kwietnia 1994
Gatunek: przygodowy / point-and-click / sci-fi
Twórca programu: Revolution Software
Wydawca: Revolution Software (Virgin Interactive Entertainment)
Typ publikacji: License (GOG)
Język: angielski

http://www.gog.com/game/beneath_a_steel_sky
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=2482

..::Opis::..

Beneath a Steel Sky to oldschoolowa przygodówka wyprodukowana w 1994 roku przez firmę Revolution, która ma na swoim koncie znaną serię gier „Broken Sword”. Gra została wydana w dwóch wersjach: na dyskietkach i CD. Różnica polega na tym, że gra na CD zawiera mówione dialogi, a niestety posiadacze wersji „dyskietkowej” nie uraczą się świetnymi czytanymi przez profesjonalnych lektorów tekstami. Jak na dzisiejsze czasy grafika w grze nie jest zachwycająca, ale kiedyś była wręcz świetna. Wszystkie lokacje posiadają dużo detali, a animacja postaci jest płynna. Muzyka w grze wprowadza odpowiedni nastrój, co w połączeniu z ciekawą i intrygującą fabułą i starannym wykonaniem daje naprawdę znakomitą całość. Gra obsługuje myszkę i sterowanie odbywa się za jej pomocą. Po najechaniu kursorem myszy na dany obiekt (rzecz) i kliknięciu przyciskiem, można lub też nie wziąć go do naszego inwentarza i później użyć, w miejscu, gdzie będzie to potrzebne. Bardzo przydatna jest też opcja zapisywania stanu gry, ponieważ można zginąć w trakcie przygody. Akcja rozpoczyna się w chwili, gdy śmigłowiec przewożący bardzo groźnego więźnia rozbija się. Trzeba dodać, że tym więźniem jest Robert Foster, główny bohater gry. Tylko jemu udaje się wyjść cało z katastrofy. Po dojściu do siebie ucieka z miejsca zdarzenia, jednak nie ma pojęcia kim jest i za co był więziony. Tak przedstawia się wstęp do gry, ale to oczywiście nie koniec mocnych wrażeń i intrygującej fabuły. Jako Ro
 
brak screena

Dodał: trawka187
Data dodania:
2015-11-29 12:19:30
Ostatnia aktualizacja:
2015-11-29 14:59:12
Rozmiar: 1.21 GB
Seedów: 3
Peerów: 6

Komentarze: 0

Pobierz torrent
..::Info::..

Data wydania: 30 marca 1997
Gatunek: przygodowy / point-and-click
Twórca programu: Smoking Car Productions
Wydawca: Phoenix Licensing
Typ publikacji: License (GOG)
Język: angielski

http://www.gog.com/game/last_express_the
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=2469

..::Opis::..

Kto by pomyślał, że Jordan Mechner, który wcześniej stworzył takie nieśmiertelne klasyki jak Karateka czy Prince of Persia, będzie twórcą jednej z najbardziej innowacyjnych gier przygodowych końca lat 90-tych dwudziestego wieku, którą z całą pewnością jest The Last Express. Patrząc jednak z bliska dostrzegamy pewne podobieństwa pomiędzy Karateką, grą która jako jedna z pierwszych pozycji wiązała emocjonalnie gracza poprzez krótkie scenki przerywnikowe z dodatkową narracją. The Last Express jest rewolucyjny w podobny sposób – poprzez umiejętne rozwijanie się fabuły w czasie rzeczywistym. I gdyby nie kilka problemów w rozgrywce The Last Express mógłby spokojnie być uznawany za jedną z najlepszych gier przygodowych wszechczasów. Akcja gry toczy się w pociągu Orient Express bezpośrednio przed wybuchem Pierwszej Wojny Światowej. The Last Express jest zarazem międzynarodową intrygą, opowieścią miłosną i powieścią kryminalną. Może zabrzmi to banalnie, ale inteligentnie prowadzona fabuła, niesamowicie charakterystyczne postacie, nieprzewidywalne zwroty akcji i jedne z najlepszych wykonań podkładania głosów w grach niwelują wszystkie inne błędy. Wcielasz się w postać Robertha Catha – Amerykanina, z tajemniczą przeszłością, który wsiada na pokład ekspresu tylko po to, żeby odwiedzić swojego starego kolegę. Gdy dojeżdżasz na miejsce okazuje się, że twój przyjaciel został zamordowany. Nie będzie Ci łatwo rozwikłać zagadkę jego zabójstwa, ponieważ za całą sprawą kryje się dużo niespodzianek. Fabuł
 
brak screena

Dodał: elladajarek
Data dodania:
2015-11-29 12:18:50
Ostatnia aktualizacja:
2015-11-30 02:28:35
Rozmiar: 857.44 MB
Seedów: 66
Peerów: 2

Komentarze: 3

Pobierz torrent
No Need For Patches Or Serials Just Run Installer And Enjoy The Game!

The Kingdom of Barsia has been invaded by mechanical beasts that are attacking its citizens. You’ve been called in to investigate these attacks and discover the origins of a mysterious artifact. Can this artifact save the kingdom or will lead them down an even darker path? Only you can help Queen Valla discover the answers. Find hidden objects and solve puzzles to further your investigation and uncover the dark secrets lurking just beneath the surface.

The Collector’s Edition Includes:
• The fallen star offers a wish, but who will make it?
• There’s more to Jack’s return than meets the eye in the bonus game!
• Did you catch all of the snowflakes? If not, try again!
• Replay every HOP and mini-game to your heart’s content.

System Requirements:
OS: Windows XP/Vista/Win7/Win8
CPU: 2 GHz RAM: 1024 MB
DirectX: 9.0
Hard Drive: 870 MB

Instructions:
1.Download
2.Install
3.Play and Have Fun
4.Keep Seeding!
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: elladajarek
Data dodania:
2015-11-29 12:15:09
Ostatnia aktualizacja:
2015-11-30 02:28:43
Rozmiar: 817.50 MB
Seedów: 48
Peerów: 4

Komentarze: 0

Pobierz torrent
No Need For Patches Or Serials Just Run Installer And Enjoy The Game!

Eventide: Slavic Fable is an exciting adventure game inspired by Slavic mythology. Set in a contemporary heritage park where mythical Slavic creatures co-exist with humans, the adventure begins when the protagonist, a famous botanist, receives an alarming invitation from her grandmother, the parks curator.

The protagonist is tasked with saving an endangered plant, but this turns out to be the least of her concerns. Her Grandma is kidnapped by the mysterious Boruta, who is plotting to conquer and destroy the world using the parks ancient magic.

The protagonist must seek alliance with the creatures living in the park, in order to defeat the villain, save her Grandma, and prevent worldwide calamity. Will she be able to stop Boruta and his evil forces?

System Requirements:
OS: Windows XP/Vista/Win7/Win8
CPU: 2 GHz RAM: 1024 MB
DirectX: 9.0
Hard Drive: 1.22 GB

Instructions:
1.Download
2.Install
3.Play and Have Fun
4.Keep Seeding!
 
brak screena

Dodał: elladajarek
Data dodania:
2015-11-29 12:10:15
Ostatnia aktualizacja:
2015-11-30 02:29:31
Rozmiar: 1.29 GB
Seedów: 82
Peerów: 13

Komentarze: 2

Pobierz torrent
No Need For Patches Or Serials Just Run Installer And Enjoy The Game!

Domini Games invites you to join an elite group of underground mystery solvers in the debut of an exciting new brand!

After you’re contacted by a mysterious secret organization called The Curio Society, you immediately head out into the field to prove yourself. But you soon realize you might be in a little over your head – an entire town has been overrun by living statues, controlled by an ancient sorcerer bent on power and destruction. Hey, no one said job interviews were easy, but if anyone’s up to the task, it’s you! Prove yourself worthy to join the Curio Society in this thrilling Hidden-Object Puzzle Adventure game!

The Collector’s Edition Includes:
• Enjoy another Curio Society adventure in the bonus game
• Collect spectacular treasures in the Relic Room
• Consult the handy Strategy Guide
• Boast your victories with multiple achievements
• Discover wallpapers, soundtrack, and more


System Requirements:
OS: Windows XP/Vista/Win7/Win8
CPU: 2 GHz RAM: 1024 MB
DirectX: 9.0
Hard Drive: 1.38 GB

Instructions:
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: trawka187
Data dodania:
2015-11-29 11:44:06
Ostatnia aktualizacja:
2015-11-29 13:28:15
Rozmiar: 466.61 MB
Seedów: 2
Peerów: 3

Komentarze: 0

Pobierz torrent
..::Info::..

Rok: 1995
Gatunek: Przygodowe, point-and-click, Science Fiction
Twórca programu: Lucasfilm
Wydawca: Disney
Licencja: GOG
Język: angielski

http://www.gog.com/game/the_dig
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=2967

..::Opis::..

Grupa amerykańskich naukowców odkrywa, że w kierunku Ziemi zbliża się olbrzymich rozmiarów asteroid, który w wypadku kolizji z planetą może doprowadzić do katastrofy naturalnej. Zostaje podjęta decyzja o wysłaniu grupy astronautów, która zbada kosmiczny obiekt i ewentualnie doprowadzi do jego unicestwienia. Czy zespołowi złożonemu z emerytowanego kosmonauty, Bostona Lowa, dziennikarki Maggie Robbins oraz archeologa Brinka uda się uratować planetę? A może badając meteoryt natrafią na większe zagrożenie? Tego wszystkiego dowie się gracz, jeśli tylko będzie miał odwagę sprostać wyzwaniu, jakie czeka go po uruchomieniu The Dig. Bez wątpienia, jest to najbardziej niedoceniona gra przygodowa, jaką kiedykolwiek stworzyła firma LucasArts. Scenariusz przygotowany przez Stevena Spielberga, nie należy do specjalnie oryginalnych, ale z pewnością jest solidną opowieścią o walce człowieka z nieuchronnym złem, wpierw w postaci pędzącego w kierunku Ziemi asteroidu, później obcej cywilizacji. Gra odstaje od kanonu typowo rozrywkowych przygódówek, serwowanych przez LucasArts od początku działalności. Oczywiście, w The Dig również spotkamy wątki komediowe, ale są one w mniejszości, poza tym humor jest dość ciężki w odbiorze i nie każdemu musi przypaść do gustu. Jako, że w programie nie znajdziemy dużej ilości postaci z którymi można porozmawiać, podejmowanie decyzji za pomocą dialogów schodzi na dalszy plan. W The Dig dużo jest zagadek logicznych charakterystycznych bardziej dla Myst, niż poprzednich produktów firmy. Przedmiotów, którymi można operować również nie jest
 
brak screena

Dodał: trawka187
Data dodania:
2015-11-29 11:36:43
Ostatnia aktualizacja:
2015-11-29 20:09:53
Rozmiar: 384.36 MB
Seedów: 5
Peerów: 6

Komentarze: 1

Pobierz torrent
..::Info::..

Rok: 1996
Gatunek: Przygodowe Quest
Twórca programu: Gremlin Interactive
Wydawca: Interplay
Licencja:GOG
Język: angielski

http://www.gog.com/game/normality
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=27135

..::Opis::..

Normality Inc. to zwariowana gra przygodowa, w której wcielając się w młodego buntownika staramy się przeciwstawić dziwnemu porządkowi, panującemu w naszym rodzinnym mieście. Za powstanie tytułu odpowiada brytyjskie studio Gremlin Interactive – autorzy takich hitów, jak seria Premier Manager czy trylogia Lotus Turbo Challenge. Akcja gry osadzona jest w Neutropolis - fikcyjnym mieście przyszłości, gdzie od króluje tzw. „normalność”, a wszyscy mieszkańcy są do bólu poukładani, nudni i przewidywalni. Wyjątek stanowi główny bohater gry imieniem Kent, który rzuca wyzwanie powszechnemu marazmowi i stagnacji. Nasz protagonista postara się odkryć przyczyny tego stanu rzeczy i zmienić otaczającą go rzeczywistość. Jak nietrudno się domyślić, poczynania Kenta nie będą na rękę rządzącej miastem frakcji „Normalsów”, na polecenie której w Neutropolis wciąż dochodzi do zastraszania obywateli, a wszelkie przejawy indywidualności są brutalnie tłumione.

GOG Bonus content

Normality_soundtrack
Normality_manual

[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: elladajarek
Data dodania:
2015-11-29 11:36:25
Ostatnia aktualizacja:
2015-11-30 02:43:12
Rozmiar: 906.28 MB
Seedów: 122
Peerów: 12

Komentarze: 0

Pobierz torrent
No Need For Patches Or Serials Just Run Installer And Enjoy The Game!

Warning – Mystery Case Files: Ravenhearst Unlocked is an intense psychological thriller intended for mature audiences.

An all NEW release! In this insane continuation of the Dalimar saga, find out what happened AFTER the events of Mystery Case Files: Key to Ravenhearst! Eipix delves deeper into the past as you find yourself trapped in the very cell that the Dalimars once occupied. Can you stop Alister before he sacrifices everything – and everyone – in his maniacal quest for immortality? Or will his menacing granddaughters stand in your way? You’ll love the loads of mini-games embedded throughout this adventure. The HOPs are full of variety, with silhouette, listed, interactive, and more to choose from! This continuation of the blockbuster Hidden Object Puzzle Adventure series will leave you breathless, with loads of mini-games embedded throughout your adventure. Just when you thought you defeated your worst nightmare, it seems that the worst is yet to come. Will you finally manage to rid the world of the Dalimar curse, or will the darkness devour you?

The Collector’s Edition Includes:
• Play as Alister Dalimar in the bonus game!
• Earn special achievements and replay HOPs
• View your collectibles and the souvenir room
• Intergrated Strategy Guide
• Enjoy soundtracks, wallpaper, and concept art


System Requirements:
OS: Windows XP/Vista/Win7/Win8
CPU: 2 GHz RAM: 1024 MB
DirectX: 9.0
Hard Drive: 920 MB

Instructions:
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: elladajarek
Data dodania:
2015-11-29 11:33:23
Ostatnia aktualizacja:
2015-11-30 02:46:01
Rozmiar: 806.39 MB
Seedów: 35
Peerów: 1

Komentarze: 0

Pobierz torrent
No Need For Patches Or Serials Just Run Installer And Enjoy The Game!

After receiving a worrying phone call from your mom, you return to your hometown of Lightfalls to investigate. But things aren’t quite as you remembered them – a strange device has risen from the nearby lake, and it’s causing the people of Lightfalls to disappear! A boy from your childhood seems to be behind it all, but can you stop his evil scheme before it’s too late? Journey to the magical world beneath the lake and save your family in this exciting Hidden Object Puzzle Adventure!

The Collector’s Edition Includes:
Follow in the footsteps of royalty in a new bonus game adventure!
Collect hidden flowers and unlock achievements.
Find exotic creature collectibles and add them to your collection.
Access the comprehensive strategy guide.
Includes wallpapers, concept art, soundtrack, and more!System Requirements:
OS: Windows XP/Vista/Win7/Win8
CPU: 2 GHz RAM: 1024 MB
DirectX: 9.0
Hard Drive: 1.30 GB

Instructions:
1.Download
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: trawka187
Data dodania:
2015-11-29 11:30:45
Ostatnia aktualizacja:
2015-11-29 20:14:51
Rozmiar: 837.72 MB
Seedów: 2
Peerów: 4

Komentarze: 0

Pobierz torrent
..::Info::..

Data wydania: 01 kwietnia 1993
Gatunek: przygodowy / point-and-click / horror
Twórca programu: Trilobyte Gry
Wydawca: Trilobyte Gry (Virgin Interactive Entertainment)
Typ publikacji: License (GOG)
Język: angielski

http://www.gog.com/game/the_7th_guest
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=3971

..::Opis::..

The 7th Guest to słynna przygodówka amerykańskiego studia Trilobyte, opublikowana na rynku w 1993 roku. Ze względu na swoją objętość gra została wydana na CD, stając się jednocześnie jednym z pierwszych produktów w historii, który dostąpił tego zaszczytu. Dziś powszechnie uważa się, że ogromne zainteresowanie tym tytułem walnie przyczyniło się do popularyzacji odtwarzaczy płyt kompaktowych wśród użytkowników pecetów. Fabuła gry The 7th Guest koncentruje się wokół postaci Henry’ego Staufa. Ów bezdomny złodziejaszek, który nie wahał się napadać na bezbronnych ludzi z nożem w ręku, pewnego dnia został natchniony we śnie tajemniczą wizją. Zaufawszy proroctwu, Stauf zaprojektował niezwykle piękne lalki, które zaczęły zdobywać ogromną popularność i szybko stały się kurą znoszącą złote jaja. Twórca cudownej zabawki wzbogacił się i jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zmienił swoje życie. Niestety, ta sielanka nie trwała zbyt długo. Dzieci, które otrzymały lalkę, zaczęły cierpieć męki wskutek ataku dziwnej choroby i nikt nie był w stanie im pomóc. Po tym wydarzeniu Stauf zaniechał dalszej produkcji zabawek, zaszył się w swojej posiadłości i przez bardzo długi czas nie dawał znaku życia. Właściwa akcja rozpoczyna się w momencie, gdy gracz pod postacią głównego bohatera niespodziewanie trafia do siedziby Staufa. Tajemniczy gość nie pamięta kim jest, nie wie dlaczego znalazł się w posiadłości i nie ma zielonego pojęcia, o co tutaj tak naprawdę chodzi.
 
brak screena

Dodał: trawka187
Data dodania:
2015-11-29 11:19:40
Ostatnia aktualizacja:
2015-11-29 12:22:05
Rozmiar: 410.91 MB
Seedów: 1
Peerów: 4

Komentarze: 1

Pobierz torrent
..::Info::..

Rok: 2000
Gatunek: Przygodowe
Twórca programu: Revolution Software
Wydawca: UbiSoft
Język: angielski
Platforma: PC

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=315

..::Opis::..

Gra jest adaptacją filmu o tym samym tytule, wyprodukowanego przez wytwórnię DreamWorks - największego konkurenta Disney'a wśród filmów dla dzieci. Fabułą filmu i gry są przygody pary przyjaciół Tulia i Miguela. Uwierzyli oni, że odnaleźli drogę do fortuny i chwały, kiedy podstępem wygrali mapę pokazującą drogę do legendarnego Złotego Miasta - El Dorado. Akcja gry nie jest jednak odwzorowaniem fabuły filmu, lecz opowiada pominięte w nim przygody dwójki podróżników. Po ucieczce ze statku hiszpańskiego odkrywcy Cortesa, w której pomógł im bystry koń Altivo, bohaterowie trafiają na wyspę odpowiadającą tej z mapy El Dorado. Tulio, Miguel i Altivo wyruszają w drogę ku złotej krainie, po drodze czeka ich wiele przygód, muszą między innymi przedrzeć się przez gęstą dżunglę pełną czyhających na ich życie niebezpieczeństw. Wędrujemy przez kilka różnorodnych, w pełni trójwymiarowych środowisk (hiszpańskie miasto, statek konkwistadorów, dżungla, miasto Majów), gdzie musimy wykazać się odwagą i sprawnością w walce z różnymi przeciwnościami losu. Kilkukrotnie będziemy mieli możliwość dokonania wyboru bohatera, w którego chcemy się wcielić. Możemy zdecydować się na złotowłosego Miguela lub czarnookiego Tulia, obaj potrafią biegać, pływać, walczyć mieczem, a nawet jeździć na końskim grzbiecie.

..::Wymagania Sprzętowe::..

Rekomendowane: Pentium II 266 Mhz, 64 MB RAM, akcelerator 3D, karta dźwiękowa

..::Instalacja::..

[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: trawka187
Data dodania:
2015-11-29 11:11:41
Ostatnia aktualizacja:
2015-11-29 13:42:39
Rozmiar: 1.23 GB
Seedów: 2
Peerów: 4

Komentarze: 0

Pobierz torrent
..::Info::..

Data wydania: 1989 i 1992
Gatunek: przygodowy / point-and-click / fantazja
Twórca programu: Sierra
Wydawca: Sierra (Activision)
Typ publikacji: License (GOG)
Język: angielski

http://www.gog.com/game/quest_for_glory

..::Opis::..

Are you feeling adventurous, Hero? The world of Gloriana, with all its wonderful diversity, awaits you. In this pack of five classic Sierra adventure games you will create your character (a warrior, thief, or magic user) and set out on a grand journey for fortune and fame! You will solve quests and puzzles, fight monsters, and save innocents.
In the Quest for Glory pack, which contains all five parts of the classic action RPG games by Sierra, you create your own character, choose his class and abilities and then set out on your grand voyage. Quest for Glory games are universally acclaimed as one of the best adventure games ever developed. After completing a part, you can import your character into the next one, keeping your skills and some special rewards you've hoarded, like magic items.
The story is another of the Quest for Glory series' strong points. It's very solid and immersive, with a light-hearted and humorous narrative that will keep you glued to the screen throughout each of the five installments.

Includes both: VGA and original version of Quest for Glory 1.
Venture across five huge worlds, each based on a different culture and mythology, from Germanic fairy tales, through Arabian and Slavic folklore, right down to Greek mythology.
Three starting character classes to choose from (fighter, magic user, and thief). This decision not only modifies the gameplay but also the story, providing for excellent replayability.
You can transfer your character from one game to the next. The skills and wealth you worked for so hard are not lost!
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: kamil2288
Data dodania:
2015-11-29 10:59:33
Ostatnia aktualizacja:
2015-11-30 03:23:23
Rozmiar: 13.37 GB
Seedów: 52
Peerów: 131

Komentarze: 21

Pobierz torrent
Tytuł: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege (alternatywny torrent)
Gatunek: akcji, FPP, terroryzm, taktyczne, FPS, strzelanki
Producent: Ubisoft Montreal
Wydawca: Ubisoft
Wydanie CODEX: listopad 2015
Język: EN/FR/DE/IT/ES/PL/CZ/NL/JP/KR/PT-BR/CN-T/RU

OPIS:
Rozgrywka w Rainbow Six: Siege rozpoczyna się od wybrania specjalizacji naszego żołnierza. Przed każdym spotkaniem możemy bowiem ustalić czy chcemy pokierować tworzącym barykady Castlem, niszczącym je Thermitem, zagłuszającym komunikacje wroga Mutem, Ashem specjalizującym się w wyważaniu drzwi, dysponującym wielkim młotem Sledgem, czy też zatruwającym przeciwników Smokiem. Naturalnie to nie wszystkie klasy postaci, ważnym jest więc umiejętne dobieranie zespołu, by jego poszczególni członkowie uzupełniali się na polu walki.Rozgrywka jest szybka i emocjonująca, ale jednocześnie taktyczna, głównie przez zniszczalne środowisko. Silnik produkcji umożliwia niszczenie nie tylko drzwi, ale także barykad i ścian, sprawiając, że pole walki zmienia się dynamicznie w trakcie potyczki, nierzadko wymuszając natychmiastowe modyfikowanie ustalonej wcześniej taktyki.

GALERIA: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=13625

Minimalne wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64bit versions required)
Procesor: Intel Core i3 560 @ 3.3 GHz or AMD Phenom II X4 945 @ 3.0 GHz
Pamięć: 6 GB RAM
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 460 or AMD Radeon HD 5870 (DirectX-11 compliant with 1GB of VRAM)
Sieć: Szerokopasmowe połączenie z internetem
Miejsce na dysku: 30 GB dostępnej przestrzeni
Karta dźwiękowa: DirectX 9.0c compatible sound card with latest drivers
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: trawka187
Data dodania:
2015-11-29 10:53:32
Ostatnia aktualizacja:
2015-11-29 12:44:15
Rozmiar: 449.93 MB
Seedów: 1
Peerów: 1

Komentarze: 0

Pobierz torrent
..::Info::..

Data wydania: 01 stycznia 1999
Gatunek: przygodowy / fpp / puzzle
Twórca programu: Cyan Worlds
Wydawca: Cyan Inc
Typ publikacji: License (GOG)
Język: angielski

http://www.gog.com/game/myst_masterpiece_edition

..::Opis::..

Alone on a mysterious island, you set out to explore its grandeur and mystery. Hear how a chilling tale of intrigue and treachery, defying all boundaries of space and time, is being told.
Summon your wits and imagination. Every scrap of paper and ambient sound may provide the vital clues which allow hidden secrets to unravel a part of the mystery and lead you one step closer to reversing a wrong that has gone unchecked for ages.

Experience the original Myst with better prerendered graphics
Mysterious locations, mysterious music in mysterious worlds
Challenging logic-based puzzles with subtle hints

GOG Bonus content
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: trawka187
Data dodania:
2015-11-29 10:43:14
Ostatnia aktualizacja:
2015-11-29 12:46:31
Rozmiar: 1.22 GB
Seedów: 3
Peerów: 6

Komentarze: 0

Pobierz torrent
..::Info::..

Data wydania: 1994-97
Gatunek: przygodowa / akcji / puzzle
Twórca programu: Adeline Software International
Wydawnictwo: Didier Chanfray SARL (Electronic Arts)
Typ publikacji: License (GOG)
Język: angielski

http://www.gog.com/game/little_big_adventure
http://www.gog.com/game/little_big_adventure_2
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=1956
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=1959

..::Opis::..

Rewolucyjna gra przygodowa zrobiona przez zespół Adeline Software International i wydana przez firmę Electronic Arts. Gracz staje się młodym Quetchu zwanym Twinsen, który staje do walki z tyranią Funfrocka. Alias: Little Big Adventure.

Wydanie zawiera:

Little Big Adventure(Relentless: Twinsen's Adventure)
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
PIERWSZA POPRZEDNIA ( strona 1 z 30 ) NASTĘPNA więcej z tej kategorii
Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.