Upload | Wsparcie | Staty | Staty 2 | FAQ | O nas | Forum | Pluginy | Banery | Szukaj | Moje konto
Ostatnio dodane
Filmy XviD / DivX
DVD-R
Filmy RMVB
Filmy x264
Filmy HD
Filmy 3D
Programy
Konsole
Gry
Muzyka
Teledyski
TV
Erotyka
Książki
Komiksy
Lin/Mac
Sport
Anime
dla Dzieci
GSM/PDA
Inne
info RSS

RSS

Programy

Azureus
BitComet
uTorrent
BitTornado

Linki

brak screena

Dodał: Kabaniasty
Data dodania:
2015-04-10 09:50:10
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-15 22:00:54
Rozmiar: 265.55 MB
Seedów: 14
Peerów: 1

Komentarze: 9

Pobierz torrent
Premiera najnowszej wersji nawigacji MapaMap oznaczonej numerem 8.6. Oferuje ona użytkownikom ponad 7.2 miliona adresów wraz z aktualnymi mapami Polski z I kwartału 2015, nową funkcję ostrzegania przed odcinkowymi pomiarami prędkości oraz inne udogodnienia w tym rozbudowę funkcji społecznościowych.


Nowe mapy I kwartał 2015
Najnowszy pakiet map zawiera ponad 7.2 miliona punktów adresowych w Polsce, które dodatkowo zaopatrzone są w oznakowanie alfanumeryczne, co oznacza że baza uwzględnia adresy rozróżnione literami od A do Z. Dzięki takiemu rozwiązaniu nawigacja potrafi doprowadzić dokładnie pod konkretną klatkę, nawet jeżeli pod jednym adresem znajdują się różne budynki oznaczone na przykład literami A,B,C,D, itd.


Aktualizacji poddana została również sieć drogowa w Polsce w wyniku czego do mapy dodano 2422 km nowych odcinków drogowych. Do nowej wersji dodano także 43 km nowych szlaków turystycznych i ścieżek rowerowych, których w sumie nawigacja oferuje już 46 322 km. W aktualizacji nie zostały pominięte obiekty POI, których doszło 4539 tworząc tym samym bazę ponad 356 tysięcy obiektów do których można się nawigować. Powiększona została także o 258 sztuk liczba tablic drogowych wyświetlanych podczas zbliżania się do głównych rozjazdów na autostradach i drogach ekspresowych, obecnie baza danych zawiera ich aż 3638. Wraz z nową mapą pojawia się także funkcja asystenta pasa ruchu dla Gdańska oraz Gdyni, warto przypomnieć że dotychczas była ona dostępna dla odcinków autostradowych i ekspresowych oraz takich aglomeracji miejskich jak: Warszawa, Kraków, Poznań Łódź i Wrocław.
 
brak screena

Dodał: Kabaniasty
Data dodania:
2015-04-09 21:04:58
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-15 22:00:54
Rozmiar: 6.93 MB
Seedów: 2
Peerów: 0

Komentarze: 4

Pobierz torrent
Songsterr Guitar Tabs & Chords jest to aplikacja która ma natychmiastowy dostęp do 500.000 wysokiej jakości utworów nutowych gitary, basu i perkusji kart i akordów.
Masz nieograniczony dostęp do wszystkich dożywotnich kartach i akordów.

Cechy:

- Wielki Katalog dokładnych kart z Songsterr.com. Nieograniczony natychmiastowy dostęp do 500.000 kart i akordów.
- Realistyczny silnik gitary można uczyć się i grać razem z Songsterr.
- Wiele instrumentów. Większość utworów ma zakładki dla poszczególnych instrumentów (gitara, bas, perkusja, wokal, itp).
- Wiele prędkości odtwarzania. Zwolnij odtwarzanie karty do nauki trudnych części.
- Pętla.Można odtwarzać wybrane środki w kółko.
- Tryb offline. Zobacz i odtwarzaj wcześniej otwarte zakładki w trybie offline.
- Solo. Słychać tylko instrument, którego się uczysz.
- Brak ukrytych opłat. Wszystko w jednym app z nieograniczonym dostępem do wszystkich dożywotnią kartach i akordów.

Jest to pełna wersja programu.
 
brak screena

Dodał: Kabaniasty
Data dodania:
2015-04-09 19:36:44
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-15 13:32:02
Rozmiar: 443.71 MB
Seedów: 5
Peerów: 0

Komentarze: 2

Pobierz torrent
Final Fantasy IV to czwarta odsłona tej popularnej serii japońskich gier RPG. Tytuł ten w oryginale pojawił się w 1991 roku na konsoli SNES, jednak na przestrzeni następnych lat doczekał się konwersji na wiele innych platform, gdzie może pochwalić się trójwymiarową oprawą graficzną.

Czwarta części Final Fantasy opowiada historię Cecila, Mrocznego Rycerza starającego się powstrzymać czarodzieja Golbeza przed zdobyciem potężnych kryształów i zniszczeniem świata. W tym zadaniu pomaga mu szeroki zestaw postaci, które gracz może dołączyć do swojej drużyny składającej się maksymalnie z pięciu bohaterów.

Final Fantasy IV wprowadziło do rozgrywki kilka rozwiązań, które stały się standardem w następnych odsłonach tej serii, jak np. system aktywnych bitew (tzw. Active Time Battles) będący połączeniem tur i bitew rozgrywających się w czasie rzeczywistym oraz system klas przypisanych na stałe do określonych bohaterów.

Rozgrywka polega na przemierzeniu dostępnego w grze świata za pomocą mapy, na której rozsiane są kolejne lokacje (miasta, lasy, jaskinie, wieże), wykonywaniu zadań (zarówno pobocznych jak i związanych z główną fabułą) oraz na zdobywaniu coraz lepszych przedmiotów, rozwijaniu naszych bohaterów oraz walce z szeroką gamą przeciwników, których spotykamy na swojej drodze.

Ze względu na świetnie poprowadzoną fabułę, ciekawe postacie oraz innowacyjne rozwiązania w rozgrywce, Final Fantasy IV zdobyło sobie miano jednej z najlepszych gier w historii tej serii. Sukces tej gry sprawił, iż otrzymała ona konwersje na konsolę PlayStation One, PSP, Game Boy Advance, a także na Nintendo DS, komputery PC oraz urządzenia iOS oraz Android. W przypadku tych czterech ostatnich platform gra zmieniła swoją oprawę graficzną i przeszła z dwuwymiarowych sprite'ów do trójwymiarowej grafiki opartej na polygonach.


1.Fo
 
brak screena

Dodał: Kabaniasty
Data dodania:
2015-04-09 15:58:00
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-14 22:01:29
Rozmiar: 12.58 MB
Seedów: 9
Peerów: 0

Komentarze: 7

Pobierz torrent
Jedyny potrzebny Ci osobisty trener zmieści się w Twojej kieszeni. Jeśli biegasz, jeździsz na rowerze, chodzisz, pływasz kajakiem lub ćwiczysz coś innego, my Cię motywujemy i, co ważniejsze, bawimy.
Zapisuj trasy, rekordy i publikuj swoje treningi - wszystko z jednej aplikacji. Dołącz do 25 milionów użytkowników i uwolnij swoje endorfiny.

Rejestruj treningi w czasie rzeczywistym dzięki GPS i rywalizuj ze znajomymi!

Endomondo Sports Tracker wersja Pro - Twój osobisty trener w telefonie.

Dodatkowe funkcje wersji PRO:
- Ustaw jeden ze swoich poprzednich treningów jako cel do poprawienia. Podczas treningu otrzymasz informacje głosowe czy jesteś szybszy
- Zestaw słuchawkowy: używając go otrzymasz informacje głosowe, wstrzymasz lub wznowisz trening (Android 2.2+)

Funkcje w wersji bezpłatnej:
- Bieżące dane w oparciu o GPS: czas, dystans, prędkość i kalorie
- Kompatybilny z pulsometrami Polar Wearlink® + Bluetooth® i Zephyr HxM
- Wskazówki głosowe
- Wiadmości motywujące od znajomych podczas treningu
- Mapy
- Historia z czasami okrążeń i listą słuchanych utworów
- Auto pauza
- Personalizacja danych wyświetlanych na głównym ekranie

[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: Kabaniasty
Data dodania:
2015-04-09 15:41:30
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-14 17:32:01
Rozmiar: 3.25 MB
Seedów: 7
Peerów: 0

Komentarze: 1

Pobierz torrent
Czy wiesz o tym, że jeśli masz urządzenie z systemem operacyjnym Android, które ma możliwość robienia zdjęć - to masz też możliwość mierzenia swojego pulsu? Na początku zwykle trudno w to uwierzyć, ale to działa, i działa na prostej zasadzie, która z perspektywy użytkownika przedstawia się następująco: trzeba uruchomić dedykowaną aplikację, a po przejściu do interfejsu pomiaru (może nim być od razu ekran startowy takiej aplikacji) wystarczy - nie za mocno ani nie za lekko - położyć palec wskazujący na obiektywie kamery i poczekać kilka, kilkanaście sekund. Jednym z najpopularniejszych narzędzi, które umożliwiają tego typu pomiar, jest Instant Heart Rate.

Interfejs programu składa się z 5 części:

- Instrukcji obsługi, która zawiera zdjęcie prawidłowo ułożonego palca oraz krótki opis,
- Opisu stref (zakresów) pulsu oraz sposobu ich kalkulacji; nie są to jednak informacje istotne z punktu widzenia zwykłego użytkownika,
- Właściwego pulsometru; automatycznie powinna się włączyć w naszym urządzeniu lampa błyskowa, dzięki czemu uzyska się dokładniejszy pomiar (lampa nie jest ona nieodzowna; jeśli jej nie mamy, przejdźmy do pomieszczenia czy miejsca, które jest dobrze oświetlone); jest to równocześnie strona główna aplikacji, więc od razu po jej uruchomieniu powinniśmy położyć palec na kamerę; pomiar trwa ok. 10 sekund lub dłużej,
- Historii pomiarów; każdy przeprowadzony pomiar można opisać, oznaczyć (otagować), udostępnić; sekcja ta jest zintegrowana z innymi aplikacjami producenta; dane z wszystkich można przeglądać w jednym miejscu po założeniu konta; wersja darmowa aplikacji pozwala na zachowanie tylko do 5 ostatnich pomiarów i to jej największa wada,
- Ustawień; program można połączyć z usługą Google Fit.

Co istotne, wskazany pomiar jest dokładny. Wielu użytkowników w swoich komentarzach do
 
brak screena

Dodał: Kabaniasty
Data dodania:
2015-04-09 15:28:41
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-14 17:32:01
Rozmiar: 5.62 MB
Seedów: 6
Peerów: 0

Komentarze: 0

Pobierz torrent
Sprawdź tętno zawsze i wszędzie - kiedy budzisz się, przed i po treningu, czy przed wielkim zgromadzeniem. Aplikacja do pomiaru pulsu z dużą dokładnością, przy użyciu smartfona.
 
brak screena

Dodał: Kabaniasty
Data dodania:
2015-04-09 14:32:24
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-13 22:00:10
Rozmiar: 11.20 MB
Seedów: 12
Peerów: 0

Komentarze: 0

Pobierz torrent
Aplikacja dla wszystkich amatorów szaleństw na dwóch kółkach w terenie. Podczas treningu dokonywana jest analiza ilości spalanych kalorii, dystansu, czasu trwania treningu oraz prędkości. A po treningu istnieje możliwość analizy wykresów treningowych, map przejazdów oraz parametrów kardiologicznych. Runtastic Mountain Bike PRO została dostosowana do wszystkich typów kolarstwa górskiego.

Cechy Programu:

Wycieczki ścieżki rowerowe via GPS: Czas trwania, odległość, uniesienia, tempo przyrostu, spalone kalorie, itp.
- Głos Trener.
- Przeglądanie i wyszukiwanie tysiące tras rowerowych (dostępne w aplikacji i na Runtastic.com)
- Śledzenie LIVE: Go LIVE, pokazać znajomym, gdzie i jak szybko jedziesz.
- Maps (Mapy Google): Pobierz szczegóły bieżącej lokalizacji.
- Mapy offline: Pobierz i zapisz mapy do smartfonu aby z nich korzystać bez połączenia z Internetem.
- Kolorowy Traces (prędkość, wysokość, prędkość wznoszenia, tętno, itp)
- Szczegółowa analiza swojej trasy MTB włącznie. początek i koniec.
- Wyświetlanie aktualnej prędkości.
- Pokaż aktualny stopień w %.
- Zmierz swoją kondycje i szybkość.
- Pomiar tętna (z dodatkowego sprzętu)
- Konfiguracja wyświetlania: Możesz wybrać, które wartości są pokazane podczas swoich przejazdów MTB.
- Muzyka: Tworzenie listy odtwarzania dla wycieczek aby aktywować w celu zwiększenia motywacji PowerSong!
- Auto Pause (z czujnikiem prędkości i Cadence)
- Analiza każdego podziału swojej wędrówki rower górski.
- Dostarcza informacji na temat warunków wiatrowych i pogodowych.
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: Kabaniasty
Data dodania:
2015-04-09 14:16:12
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-13 21:32:00
Rozmiar: 14.17 MB
Seedów: 12
Peerów: 0

Komentarze: 3

Pobierz torrent
Runtastic Road Bike to aplikacja rowerowa która przekształca telefon w komputer rowerowy posiada ponad 50 funkcji.

Ta aplikacja została specjalnie zaprojektowana z myślą o drogach rowerowych.Aplikacja w 100% działa z GPS.

Teraz wycieczki rowerowe odkryjesz w nowy sposób.

Cechy Programu:

- Wycieczki rowerowe ścieżki poprzez GPS: dystans, czas, prędkość, tempo przyrostu, spalone kalorie, itp
- LIVE Tracking & Cheers: Go LIVE i pokaż znajomym, gdzie i jak szybko jesteś jazda na rowerze.
- Wyszukiwanie trasy: Przeglądaj i wyszukaj tysiące tras rowerowych (dostępne w aplikacji, a na Runtastic.com)
- Głos Trener.
- Maps (Mapy Google): Szczegóły na temat bieżącej lokalizacji.
- Offline Maps: Pobierz i zapisz mapy do smartfonu.
- Kolorowy Traces (prędkość, wysokość, prędkość wznoszenia, tętno, itp)
- Wyświetlanie aktualnej prędkości podczas wycieczki.
- Pokaż aktualny stopień w %.
- Pomiar tętna (z dodatkowego sprzętu)
- Konfiguracja wyświetlania: Możesz wybrać, które wartości są pokazane podczas swoich przejazdów.
- Auto Pause: Nie trzeba ręcznie zatrzymywać i rozpoczynać działalności w czasie krótkich przerw (z Cadence runtastic Speed ​​Sensor)
- Muzyka: Tworzenie listy odtwarzania dla wycieczek i włączyć je w celu zwiększenia motywacji PowerSong!
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: Kabaniasty
Data dodania:
2015-04-09 13:57:25
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-13 21:01:59
Rozmiar: 12.70 MB
Seedów: 8
Peerów: 0

Komentarze: 3

Pobierz torrent
Jedyny potrzebny Ci osobisty trener zmieści się w Twojej kieszeni. Jeśli biegasz, jeździsz na rowerze, chodzisz, pływasz kajakiem lub ćwiczysz coś innego, my Cię motywujemy i, co ważniejsze, bawimy.
Zapisuj trasy, rekordy i publikuj swoje treningi - wszystko z jednej aplikacji. Dołącz do 25 milionów użytkowników i uwolnij swoje endorfiny.

Rejestruj treningi w czasie rzeczywistym dzięki GPS i rywalizuj ze znajomymi!

Endomondo Sports Tracker wersja Pro - Twój osobisty trener w telefonie.

Dodatkowe funkcje wersji PRO:
- Ustaw jeden ze swoich poprzednich treningów jako cel do poprawienia. Podczas treningu otrzymasz informacje głosowe czy jesteś szybszy
- Zestaw słuchawkowy: używając go otrzymasz informacje głosowe, wstrzymasz lub wznowisz trening (Android 2.2+)

Funkcje w wersji bezpłatnej:
- Bieżące dane w oparciu o GPS: czas, dystans, prędkość i kalorie
- Kompatybilny z pulsometrami Polar Wearlink® + Bluetooth® i Zephyr HxM
- Wskazówki głosowe
- Wiadmości motywujące od znajomych podczas treningu
- Mapy
- Historia z czasami okrążeń i listą słuchanych utworów
- Auto pauza
- Personalizacja danych wyświetlanych na głównym ekranie

[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: Kabaniasty
Data dodania:
2015-04-08 18:34:35
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-13 21:01:59
Rozmiar: 10.39 MB
Seedów: 2
Peerów: 0

Komentarze: 1

Pobierz torrent
Guitar Pro to łatwe w obsłudze oprogramowanie przeznaczone dla mniej zaawansowanych i początkujących gitarzystów. Za pomocą niego nauczymy się wielu różnych utworów przy użyciu specjalnego edytora tabulatur.

Program oferuje wszystkie możliwości, jakie potrzebuje każdy początkujący gitarzysta. Mimo prostego i przyjaznego interfejsu użytkownika, umożliwia też modyfikowanie, zapisywanie i odtwarzanie własnych nagrań, a także doskonale nadaje się do nauki i poprawy techniki gry na gitarze. Aplikacja oferuje też dostęp do biblioteki mySongBook, w której znajdziemy partytury muzyczne napisane przez profesjonalnych artystów i muzyków.

Oprócz tego Guitar Pro posiada wbudowany moduł Fretlight, przeznaczony głównie dla początkujących gitarzystów, którzy zamierzają się szybko nauczyć swoich ulubionych utworów muzycznych. Jednym z najważniejszych elementów programu jest edycja i możliwość kreowania własnych tabulatur gitarowych. W tym celu nanosimy odpowiednie nuty na wyświetlony tabulator lub zarządzamy specjalnymi miejscami na gryfie gitary.

Guitar Pro umożliwia również importowanie i eksportowanie utworzonych nagrań do formatu MIDI, a także do innych obsługiwanych przez urządzenia przenośne typu iPhone czy iPad. Wyposażono go też w narzędzia do edytowania akordów, strojenia gitary oraz do przeprowadzenia analizy skali. Program korzysta z nowoczesnej technologii RSE (Silnik Realistycznego Dźwięku), która poprawia jakość brzmienia wydobywanego z instrumentów.


Jeśli lubisz tworzyć muzykę, w dodatku gitarową jest to świetna aplikacja dla Ciebie. Działa jak typowy program do tworzenia muzyki, składamy kawałki w całość.
 
brak screena

Dodał: Kabaniasty
Data dodania:
2015-04-08 18:18:23
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-13 18:32:01
Rozmiar: 8.87 MB
Seedów: 4
Peerów: 0

Komentarze: 0

Pobierz torrent
Memento Database jest to bardzo elastyczne i konfigurowalne narzędzie do zarządzania bazami danych osobowych.
Stworzony dla każdego kto szuka aplikacji do przechowywania różnych danych na urządzeniach z systemem Android.
Oprogramowanie pozwala użytkownikom na tworzenie własnych bibliotek z unikalnych zestawów pól danych
Można szybko dodawać nowe wpisy lub podziel się ze znajomymi lub eksportuj je do innych systemów.


Główne cechy:

- Zapisywanie wpisów z pól niestandardowych.
- Sortowanie, grupowanie i filtrowanie wpisów we wszelkich dziedzinach.
- +19 rodzajów pól:tekst, Notes, data i czas, ocena, waluty, obrazy,audio,dyski i więcej..
- Google Maps koordynacja.
- Synchronizacja z Google Docs.
- Importowanie i eksportowanie plików CSV.
- Wpisy za pomocą szyfrowania AES-128, Zabezpieczenie hasłem, Przypomnienia.
- Tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwania danych.
- Wysyłanie pozycji poprzez SMS, e-mail i inne dostępne usługi..
- Skaner kodów kreskowych, tworzenie wpisów z danych i obrazów pobranych z produktów Google.


Funkcje Pro w tej wersji są odblokowane!
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: Kabaniasty
Data dodania:
2015-04-07 22:09:38
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-13 14:02:17
Rozmiar: 91.05 MB
Seedów: 4
Peerów: 0

Komentarze: 2

Pobierz torrent
Farming Simulator 14 to mobilna odsłona kultowej gry. Teraz ten symulator farmy dostępny jest na Android. Program został tak zaprojektowany, aby wygodnie można było korzystać z ekranów dotykowych. Jednocześnie zachowano wszystkie główne cechy serii. Czas wsiąść na swoje maszyny i patrzeć jak rośnie zboże w Farming Simulator 2014 dla systemu Android.

Farming Simulator stał się wielkim hitem na komputerach PC. Tytuł ten jest najpopularniejszym symulatorem farmy. Wersja mobilna oferuje nieco uproszczoną rozgrywkę. Wynika to z konieczności dostosowania produkcji do urządzeń przenośnych.

Główne cechy gry pozostają jednak niezmienione. Naszym celem jest zarządzanie farmą i ciągłe jej udoskonalanie. Rozwijamy więc nasze gospodarstwo rolne poprzez zakup ciągników, kombajnów i innych urządzeń. Gra cechuje się niezwykłą dokładnością, jeśli chodzi o szczegóły. Mamy możliwość ciągłego monitorowania cen produktów, tak aby sprzedawać je w jak najlepszym momencie. Możemy uprawiać rośliny, hodować zwierzęta, a także pozyskiwać z nich na przykład mleko. Farming Simulator 14 w wersji mobilnej oferuje bardzo wiele możliwości, z czego zadowoleni będą wszyscy fani tego typu produkcji. Nie jest to jednak łatwa gra. Musimy respektować cykle produkcji rolnej, umiejętnie zagospodarować teren oraz opanować jazdę maszynami rolniczymi.

Farming Simulator pozwala na regularną zmianę pojazdów o ile posiadamy wystarczającą ilość gotówki na ich zakup. Niestety nie wszystkie urządzenia dostępne są w podstawowej wersji gry. Za część z nich należy dodatkowo zapłacić. Aby móc skorzystać z niektórych ciekawych pojazdów, musimy sięgnąć głębiej do naszego prawdziwego portfela. To kiepskie rozwiązanie, można odnieść wrażenie, że otrzymaliśmy wybrakowany produkt.

Sterowanie Farming Simulator 14 na pierwszy rzut oka zachwyca. Obsługa pojazdów
 
brak screena

Dodał: Kabaniasty
Data dodania:
2015-04-07 21:20:29
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-19 00:22:40
Rozmiar: 64.31 MB
Seedów: 3
Peerów: 0

Komentarze: 0

Pobierz torrent
Random Heroes 3 stanowi kontynuację niezwykle udanej, dynamicznej platformówki studia Ravenous Games, kojarzonego z serią League of Evil oraz doskonałym Gravity Duck (wydawcą jest Noodlecake Studios)...


Jak na serię przystało – sporo dwuwymiarowej, pikselowatej akcji z mnóstwem różnych, mniej lub bardziej pasujących postaci, zwykłych przeciwników, bossów i broni. Żyć nie umierać.Jeśli ktoś jest fanem takich gierek z dodatkiem pikselozy to na pewno mu się spodoba.

- Ponad 75 poziomów
- Ponad 25 broni
- Unikalne umiejętności
- Duże mapy z ukrytych obszarów
- Wsparcie Panoramiczne
- System Upgrade
- Zbieramy gwiazdki i kryształowe czaszki do kolekcji za które możemy ulepszać naszą broń i inne przedmioty.


Prezentacja gry: https://www.youtube.com/watch?v=nxvGoF_jzTI
 
brak screena

Dodał: Kabaniasty
Data dodania:
2015-04-07 19:38:41
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-12 22:34:18
Rozmiar: 1.00 MB
Seedów: 5
Peerów: 0

Komentarze: 4

Pobierz torrent
Disk & Storage Analyzer [PRO] wyświetla nam informacje na temat naszej pamięci sdcard, urządzeń USB, pamięci wewnętrznej i zewnętrznej, w prosty i przejrzystej formie graficznej (infografiki). Bez reklam, bez wirusów.

Ta aplikacja jest niezbędnym dodatkiem do przeglądarki plików. to jest bardzo proste i wygodne narzędzie do wyszukiwania plików według wielkości.

Foldery i pliki są reprezentowane na wykresie Sunburst i klasyfikowane według ich wielkości.

Łatwy w obsłudze interfejs pozwala na szybkie przełączanie się pomiędzy trybami i stronami.

Kategorie plików. Wszystkie pliki w pamięci wewnętrznej i zewnętrznej, karta SD lub urządzenie USB zostały przedstawione w sposób uporządkowany:
Według kategorii (dokumenty, filmy, muzyka, itp)

Pełne wyszukiwanie plików, podfolderów i sektorów.

Aplikacja wyświetla punkty monitorowania na wykresie kołowym z wolnej i dostępnej przestrzeni i dystrybucji plików według kategorii (dokumenty, zdjęcia, filmy, muzyka, itp) i rozszerzeń (na przykład dystrybucji muzyki ma podkategorię MP3, WMA, OGG, itp)
 
brak screena

Dodał: Kabaniasty
Data dodania:
2015-04-07 18:40:39
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-12 19:00:27
Rozmiar: 36.49 MB
Seedów: 4
Peerów: 1

Komentarze: 7

Pobierz torrent
YoWindow to unikalna i wyjątkowa aplikacja pogodowa. Magią YoWindow jest ruchomy krajobraz pokazujący bieżącą pogodę. Na przykład, jeśli teraz pada deszcz to pada on również w aplikacji YoWindow.

W YoWindow zachód i wschód słońca pojawia się dokładnie tym samym czasie, jak w rzeczywistości.

Ale wielką zaletą jest to, że można przewinąć czas do przodu. Wystarczy przesunąć ekran i widać, jak pogoda zmieni się w ciągu dnia.

Wszystko o pogodzie w zasięgu ręki. Widzisz aktualny stan pogody oraz prognozę na dziś i na kilka dni naprzód.

Wygląd krajobrazu zmienia się w zależności od sezonu. Obraz został zaprojektowany w najdrobniejszych szczegółach. Wybierz krajobraz, który pasuje najlepiej dla twojej okolicy.

Jest to pełna wersja programu bez reklam.

Prezentacja: https://www.youtube.com/watch?v=MdQgGoLm6oA
 
brak screena

Dodał: Kabaniasty
Data dodania:
2015-04-07 14:47:15
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-12 14:32:03
Rozmiar: 27.09 MB
Seedów: 6
Peerów: 0

Komentarze: 2

Pobierz torrent
DashCommand dla Androida lub tabletu - Zaawansowana aplikacja o danych silnika.

Pasjonaci motoryzacji, którzy poszukują głębszej komunikacji ze swoimi pojazdami, mogą teraz przekształcić smartphone z oprogramowaniem Android w zaawansowany komputer wewnątrz samochodu. Aplikacje tego typu dotychczas były dostępne tylko dla iPhone, iPad i iPod touch - obecnie aplikacja DashCommand umożliwia dostęp do zaawansowanych parametrów silnika, danych zużycia paliwa, statystyk podróży, jak również obejmuje funkcje wysoce wyspecjalizowane, takie jak mapowanie toru wyścigowego, inklinometru (dla off-roading).

DashCommand może być również używany jako urządzenie skanujące do odczytu kodów OBD-II, które powodują zapalanie się światła usterki.
Niezależnie od tego czy użytkownicy starają się regulować głośność odtwarzanych w samochodzie utworów, czy też chcą oni monitorować zużycie paliwa na terenach podmiejskich - mają oni do dyspozycji 229 OBD-II parametrów zaledwie na wyciągnięcie ręki.

Na wysokiej rozdzielczości ekranach smartphone dzięki wirtualnemu pulpitowi DashCommand, dane są pobierane bezpośrednio z portu pojazdu OBD-II, poprzez tanie urządzenie łączące OBD-II (dostępne osobno). DashCommand integruje smartphone GPS i akcelerometr do pomiaru wydajności. Rejestry danych mogą być następnie przesłane do komputera w celu dalszej analizy.

Aplikacja ta daje możliwość samodzielnego tworzenia skryptów wedle indywidualnych potrzeb np. do obliczania zużycia paliwa, ciśnienie doładowania, mocy, momentu obrotowego, i wielu innych informacji opierających się na protokołach OBD-II korzystających z informacji dostarczanych przez czujniki i przetworzonych przez ECU.

Podstawowe funkcje DashCommand mogą zostać poszerzone o skrypty napisane w ScanXL. Skrypty mogą być importowane w celu uzupełnienia danych, które można wyświetlać
 
brak screena

Dodał: Kabaniasty
Data dodania:
2015-04-07 13:22:25
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-11 21:32:00
Rozmiar: 8.14 MB
Seedów: 27
Peerów: 0

Komentarze: 58

Pobierz torrent
MyPlayerTV realizuje funkcje oglądania polskojęzycznych stacji telewizyjnych na ekranie Waszych telefonów, tabletów oraz telewizorów z systemem Android.

Interesującą funkcją aplikacji jest możliwość odtwarzania strumieni wideo różnych stacji telewizyjnych (około 30 programów TV), w tym polskich, np. TVP HD, Polsat HD, TVN HD, Canal+, HBO, Ale Kino+, Discovery, Viva, MTV, Orange SportInfo i wiele innych.

Niestety oglądanie nie jest w pełni darmowe.Aby wykupić sobie dostęp do oglądania kanałów tv płacimy naprawdę symboliczne grosze za sprawą smsa.

Wstawka dla tych którzy być może nie wiedzą o tym programie.Do poprawnego oglądania naszych stacji tv potrzebny będzie dodatkowo program XMTV Player który pobierzemy bezpłatnie ze stronki Google Play.
 
brak screena

Dodał: Kabaniasty
Data dodania:
2015-04-07 12:31:05
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-11 20:00:47
Rozmiar: 1.24 GB
Seedów: 2
Peerów: 0

Komentarze: 4

Pobierz torrent
Kontynuacja Syberii, tytułu, którego nie trzeba nikomu przedstawiać – zdecydowanie najlepszej gry przygodowej ostatnich lat, wybranej przez wszystkie serwisy zajmujące się grami „Najlepszą przygodówką roku 2002”. Scenariusz do gry, podobnie jak do jej poprzedniczki, napisał znany francuski pisarz i artysta Benoit Sokal, brał on też czynny udział w pracach developerskich. Fabuła drugiej Syberii jest kontynuacją wydarzeń opisanych w części pierwszej - sam Sokal przyznaje, iż pierwotnie powstała jedna opowieść, którą potem podzielono na dwie części: Syberia i Syberia II. Wszystko zaczyna się dokładnie w tym miejscu gdzie skończyła się akcja pierwszej Syberii, tj. w rosyjskim mieście Romansbourg. W tej części głównymi postaciami są Kate i Hans, w przygodach towarzyszy im też mechaniczny Oscar. Tym razem Kate decyduje się podążyć śladem Hansa powodowana wyłącznie swoim osobistym pragnieniem, pozostawiając za sobą sprawy rodzinne, pracę, itp. Staje się jego towarzyszką i pomaga mu odkryć zagadkę mamutów.1.Folder com.microids.syberia2 skopiuj do pamięci wewnętrznej urządzenia do folderu Android/obb.

2.Zainstaluj plik apk.

3.Graj.

* JEŚLI NIE MASZ FOLDERU ANDROID/Obb
- UTWÓRZ GO I DALEJ POSTĘPUJ WEDŁUG INSTRUKCJI


Prezentacja https://www.youtube.com/watch?v=e6DRy68V-UU
 
brak screena

Dodał: dillon
Data dodania:
2015-04-07 01:18:09
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-23 03:25:20
Rozmiar: 2.20 MB
Seedów: ---
Peerów: ---

Komentarze: 2

Pobierz torrent
Opis:

Prosta latarka LED ze zintegrowanym Holo Theme w nieograniczonej wersji!
Jeśli masz diodę LED w aparacie telefonu, można dotknąć przycisk lub widżet, aby ją włączyć!
Ta aplikacja to bardzo prosta latarka bez żadnych ograniczeń!

Wystarczy dodać widget do ekranu głównego i go dotknąć! Tylko takie proste!

Możesz włączyć go za pomocą:
- Widget (Wystarczy dotknąć!)
- Przełącznik w aplikacji
- Uruchamiając aplikację (Tylko wersja Unlimited)

Możesz to wyłączyć:
- Wystarczy potrząsnąć, bez ponownego włączania ekranu lub odblokowania telefonu!(Tylko Wersja Unlimited)
- Widget (Wystarczy dotknąć!)
- Pasek powiadomień (Wystarczy dotknąć to!)
- Przełącznik w aplikacji

To jest tak proste, jak to możliwe!

[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: kennet
Data dodania:
2015-04-07 00:21:22
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-11 15:00:23
Rozmiar: 2.40 MB
Seedów: 2
Peerów: 0

Komentarze: 2

Pobierz torrent
Zaawansowana aplikacja do pobierania plików mp3 na androida w bardzo dobrej jakości razem z okładkami i tekstem piosenki, ze świetnym interface'm.

Screeny:
http://download.mgccw.com/mu/2015/1/22/ss/7ae87649949a4afb8e59b23b5537b2fa_small.png
http://download.mgccw.com/mu/2015/1/19/ss/32861d1c51f94afe84c278982d6b3c46_small.png
http://download.mgccw.com/mu/2015/1/19/ss/58fefb75f8c44ddea3a47518e768e70e_small.png
http://download.mgccw.com/mu/2015/2/9/ss/09a57ae7070a425fb56e4ee259e71a62_small.png
 
brak screena

Dodał: Kabaniasty
Data dodania:
2015-04-06 19:17:47
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-11 15:00:23
Rozmiar: 6.78 MB
Seedów: 2
Peerów: 0

Komentarze: 0

Pobierz torrent
Witamy w Chronus, eleganckim widżecie Zegara, Pogody, Wiadomości oraz Kalendarza - teraz z rozszerzeniami Dashclock!

Pod względem funkcjonalności jest on podobny do swojego starszego brata - CyanogenMod cLock. Został stworzony przez tych samych deweloperów i niezależnie wydany. Ten autonomiczny widżet, dostępny dla szerszej społeczności systemu Android, ma taki sam wygląd, ale wzbogacono go o wiele nowych funkcji.

Jako elastyczny widżet "informacyjny", Chronus jest zoptymalizowany pod kątem wydajności procesora oraz wykorzystania danych pakietowych i może zastąpić inne tego typu widżety. Widżety Chronus na tym samym urządzeniu współdzielą te same usługi, a aktualizacje są kolejkowane. Dzięki temu aplikacja zużywa mniej baterii, a użytkownik wciąż może korzystać z jej licznych funkcji. Możesz wybrać jedną lub wszystkie funkcje - te nieużywane są całkowicie wyłączone, nie wykorzystują procesora ani danych pakietowych oraz nie zużywają baterii.

Funkcje Wszystkie wersje:

- W pełni funkcjonalne widżety Flex, Flex (Analog), Zegar+, Zegar+ (Dash), Dash oraz Pogoda
- Szerokie możliwości dostosowania wyglądu
- Panel pogody z prognozą z serwisów Yahoo!, OpenWeatherMap i yr.no
- Obsługa zminimalizowanego widżetu pogody (dla ekranu blokady)
- Panel strumienia wiadomości z wbudowanymi źródłami RSS oraz wewnętrznym czytnikiem artykułów
- Panel kalendarza przedstawiający przewijaną listę nadchodzących wydarzeń
- Możliwość zaznaczenia nadchodzących wydarzeń własnymi kolorami oraz pogrubieniem czcionki
- Tworzenie kopii zapasowych ustawień widżetów z możliwością ich przywracania
- Możliwość dodania dwóch (2) rozszerzeń DashClock do widżetów Flex i Dash
- Wbudowane rozszerzenia Gmail, nieodebranych połączeń, kalendarza oraz wiadomości tekstowych

Funkcje wersja P
 
brak screena

Dodał: Kabaniasty
Data dodania:
2015-04-06 17:22:22
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-10 22:32:00
Rozmiar: 30.73 MB
Seedów: 2
Peerów: 0

Komentarze: 0

Pobierz torrent
Nieoficjalny symulator Euro 2012. Poczuj te same emocje co na Euro dzięki Striker Soccer EuroCup 2012 PRO! Gra pozwala wcielić się w jedną z 16 drużyn i przystąpić do walki w 2 trybach Przyjacielskim Meczu oraz Turnieju. Grafika gry jest dość przyjemna dzięki czemu gra dostarczy każdemu rozrywki. Wybierz swoją ulubioną drużynę i zdobądź mistrzostwo pokonując swoich przeciwników.


Prezentacja: https://www.youtube.com/watch?v=zV-cXQ9rcqs
 
brak screena

Dodał: Kabaniasty
Data dodania:
2015-04-06 16:11:30
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-10 20:02:27
Rozmiar: 84.89 MB
Seedów: 1
Peerów: 1

Komentarze: 0

Pobierz torrent
LEGENDA POWRÓCIŁA!

Z ponad 20 milionami pobrań, powraca najlepsza na rynku gra w piłkę nożną!

BARDZIEJ ROZBUDOWANA I LEPSZA!

Odkryj całkiem nowe tryby dla pojedynczego gracza, niezliczone misje oraz satysfakcjonującą mini grę z niezliczonymi godzinami rozgrywek.

WYZWANIA ONLINE/W TRYBIE WIELOOSOBOWYM

Graj jeden na jednego w trybie wieloosobowym lub dołącz do turnieju online przeciwko prawdziwym użytkownikom z całego świata, aby stawić czoło największemu wyzwaniu.
PIŁKA NOŻNA W NAJLEPSZYM WYDANIU
Jedyne w swoim rodzaju sterowanie kopnięciami, poprawiona grafika 3D i realistyczne animacje zapewnią najlepsze wrażenia podczas gry w piłkę nożną.
FLICK SHOOT PRO, TWOJE NOWE UZALEŻNIENIE!

- Wszystkie tryby gry za darmo + brak reklam!
- 6 różnych trybów dla pojedynczego gracza: wyzwanie, zręcznościowy, brak niecelnych strzałów, na czas, drybling, trening
- Tryby rywalizacji online: wieloosobowy i turniej
- Dziesiątki piłkarzy, koszulek, piłek i butów z możliwością indywidualnego dopasowania
- Poprawiona grafika 3D, animacje, fizyka i sterowanie kopnięciami zapewnią najlepsze wrażenia podczas gry w piłkę nożną.
- Gra Flick Shoot Pro dostępna jest w angielskiej, francuskiej, niemieckiej, włoskiej, portugalskiej, rosyjskiej, hiszpańskiej i tureckiej wersji językowej!
[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: Kabaniasty
Data dodania:
2015-04-06 15:13:21
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-10 19:32:54
Rozmiar: 9.20 MB
Seedów: 8
Peerów: 0

Komentarze: 3

Pobierz torrent
Długo wyczekiwany launcher nareszcie się pojawił. Czy warto było czekać? Zdania są podzielona, ale na pewno znajdą się zwolennicy.

TSF Shell Pro jest nakładką graficzną, która wzbogaca pulpit o wiele dodatkowych elementów - przełączników, widżetów. Całość wygląda bardzo efektownie, choć z pewnością wymaga też mocnego procesora w smartfonie.


TSF Shell 3D ma jedną stronę aplikacji i 4 spersonalizowane strony do naszego użytkowania. Można przełączać się pomiędzy stronami poprzez jedno kliknięcie na przycisk włącznika w lewym dolnym rogu.

Możesz swobodnie tworzyć jeden lub więcej bezpośrednich linków do aplikacji i przeciągnąć je do dowolnej strony. Możesz również dystrybuować wszystkie ikony aplikacji (lub nawet zmienić ich kąty) swobodnie w spersonalizowanej strony.

Kolumna boczna zapewnia najbardziej charakterystyczne widgety, w tym foldery, kontakty, odtwarzacz muzyki, pogody i tak dalej.

Kolumna boczna może być spersonalizowana, jak również, w tym zmiany kolejności i położenia różnych kategorii. Można tworzyć QuickLinks najczęściej używanych aplikacji i kontaktów z szybkiego uruchamiania w bocznej kolumnie.

TSF Shell 3D ma najbardziej rozbudowane funkcje rozrywki. Oprócz różnicy w stylu, niektóre kompozycje umożliwiają nawet zmianę animacji przejściowej.


Prezentacja: https://www.youtube.com/watch?v=oPLil4cOtGU
 
brak screena

Dodał: Kabaniasty
Data dodania:
2015-04-06 14:49:02
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-10 15:01:45
Rozmiar: 2.61 MB
Seedów: 2
Peerów: 0

Komentarze: 1

Pobierz torrent
Przedstawiam lekki, szybki launcher bazujący na źródłach launchera z Androida 4.x z dużymi możliwościami konfiguracji. Ze względu na swoją bazę do pracy wymaga Androida 4.0+

Aby w launcherze działało dodawanie widżetów z drawera musi on być aplikacją systemową i znajdować się w katalogu /system/app. Jest to ograniczenie samego Androida 4.0+, a nie programu. Najłatwiej zrobić to za pomocą Titanium Backup, który ma funkcję konwersji aplikacji użytkownika do systemowej.

Właściwości podstawowe:
- do 9-ciu w pełni konfigurowalnych ekranów domowych
- do 5-ciu przewijanych doków z maksymalnie 7-mioma ikonami na stronie
- elastyczne przewijanie z możliwością przeskoku z ekranu ostatniego na pierwszy
- ciekawe efekty przejść między pulpitami/stronami siatki programów
- ukrywanie niechcianych elementów (pasek wyszukiwania, pasek stanu, dok)
- konfigurowalne ikony i etykiety dla skrótów i folderów
- różne style wyglądu folderów i ich tła
- wiele stylów drawera (przezroczysty/nieprzezroczysty, poziomy/pionowy, stronicowany/ciągły)
- sortowanie aplikacji w drawerze (po nazwie, dacie instalacji, częstości używania)
- ukrywanie aplikacji w drawerze
- blokada pulpitu, aby zapobiec przypadkowym zmianom
- gesty ekranu głównego (szczypanie, machnięcia góra/dół, podwójne kliknięcie)
- tworzenie kopii zapasowych/przywracania ustawień i danych
- optymalizacja dla telefonów i tabletów
- i wiele innych

[...]

» [Zobacz cały opis]
 
brak screena

Dodał: Kabaniasty
Data dodania:
2015-04-06 13:48:27
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-10 14:03:54
Rozmiar: 401.73 MB
Seedów: 6
Peerów: 0

Komentarze: 2

Pobierz torrent
Construction Simulator 2014 na Androida to symulator budowy,gdzie naszym zadaniem będzie sterowanie różnymi maszynami budowlanymi. Wśród nich znajdziemy licencjonowane pojazdy firm Liebherr, MAN oraz Still.

Construction Simulator 2012 to marzenie każdego dużego i małego chłopca. W grze możemy sterować koparką, betoniarką, wywrotką i innym ciekawym sprzętem. Różnorodność dostępnych maszyn jest spora. Naszą karierę na budowie rozpoczynamy od prostej misji - musimy wybudować garaż. Pierwszym zadaniem będzie więc dotarcie na plac budowy oraz wykopanie fundamentów pod wspomniany garaż.


Grafika prezentuje się naprawdę bardzo ładnie, więc obsługa budowy, bez względu na jej wielkość i przeznaczenie, powinna być dla gracza czystą przyjemnością. Gra oferuje też dwa rodzaje sterowania - łatwy dla początkujących oraz trudniejszy, dla nieco bardziej zaawansowanych graczy.1.Folder com.astragon.cs2014 skopiuj do pamięci wewnętrznej urządzenia do folderu Android/obb (Wybierz folder z grą przeznaczony pod twój procesor graficzny w paczce wersja Adreno-Mali-PowerVR i Tegra)

2.Zainstaluj plik apk zgodnie z wybranym folderem pod twój układ graficzny.

3.Graj.

* JEŚLI NIE MASZ FOLDERU ANDROID/Obb
- UTWÓRZ GO I DALEJ POSTĘPUJ WEDŁUG INSTRUKCJI

Prezentacja: https://www.youtube.com/watch?v=ilsx24KcF08
 
brak screena

Dodał: Kabaniasty
Data dodania:
2015-04-06 02:20:01
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-10 13:32:03
Rozmiar: 237.61 MB
Seedów: 3
Peerów: 1

Komentarze: 6

Pobierz torrent
Goat Simulator jest humorystyczną grą stworzoną przez niezależne szwedzkie studio Coffee Stain.

W Goat Simulator gracze wcielają się w postać niesfornej kozy i mają za zadanie wyrządzić jak największe szkody.
Rozgrywka łączy w sobie wiele absurdalnych elementów i ma charakter zdecydowanie humorystyczny.
W grze pojawiają się np. bugi, takie jak nienaturalnie rozciągająca się szyja kozy albo możliwość wchodzenia przez naszą czworonożną bohaterkę na drabinę ale zostały one celowo przez twórców pozostawione.
Koza biega z wyciągniętym językiem,za pomocą którego może łapać różne przedmioty np:siekierę aby z jej pomocą dokonać jeszcze większych zniszczeń.


1.Folder com.coffeestainstudios.goatsimulator skopiuj do pamięci wewnętrznej urządzenia do folderu Android/obb.

2.Zainstaluj plik apk.

3.Graj.

* JEŚLI NIE MASZ FOLDERU ANDROID/Obb
- UTWÓRZ GO I DALEJ POSTĘPUJ WEDŁUG INSTRUKCJI

Prezentacja: https://www.youtube.com/watch?v=C2SpOB76Pes
 
brak screena

Dodał: Kabaniasty
Data dodania:
2015-04-05 22:54:58
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-10 12:01:19
Rozmiar: 35.19 MB
Seedów: 4
Peerów: 0

Komentarze: 3

Pobierz torrent
Klasyczna strzelanka z lat 90-tych typu Arcade kontynuacja STRIKERS 1945-2 która zapewni nam sporo frajdy na wyświetlaczu naszego smartfona.

Cechy gry:

- Najnowszy samolot myśliwski F-22 z F-117.
- Prosta kontrola, która nie wymaga tutorialu.
- Różne poziomy trudności dla wszystkich od początkujących do zaawansowanych graczy.
- Ekscytujące zabawy maksymalizacji gier arcade!
- Obsługuje Multiplay walka z graczami z całego świata maksymalnie do 4 graczy.
- 5 najnowszych samolotów oraz specjalny samolot wojskowy dla fanów militarnych.
- Osiągnięcia i ranking funkcji!
- Odtwarzane na telefonach low-end do high-endowych tabletów.

Prezentacja: https://www.youtube.com/watch?v=Ygnvr55cPz4
 
brak screena

Dodał: Kabaniasty
Data dodania:
2015-04-05 22:40:42
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-10 12:01:19
Rozmiar: 38.91 MB
Seedów: 3
Peerów: 2

Komentarze: 0

Pobierz torrent
Klasyczna strzelanka z lat 90-tych typu Arcade która zapewni nam:

- Interaktywny tryb multiplayer do konkurowania z ludźmi z całego świata.
- 4 osoby mogą grać jednocześnie.
- Obsługiwane wszystkie rodzaje urządzeń od telefonów po tablety.
- Bardzo intuicyjne dotykowe sterowanie zachowuje stare uczucie grania w stylu Arcade.
- Zagraj w grę w trybie dla jednego gracza lub multiplayer.
- Zawiera 6 typów samolotów bojowych znanych z II wojny światowej (World War II)

Prezentacja: https://www.youtube.com/watch?v=l3VRxpvlTOQ
 
brak screena

Dodał: Kabaniasty
Data dodania:
2015-04-05 21:39:08
Ostatnia aktualizacja:
2015-05-09 20:00:40
Rozmiar: 65.79 MB
Seedów: 6
Peerów: 0

Komentarze: 0

Pobierz torrent
iFighter 2 sprowadza cię z powrotem na Pacyfik w czasie II wojny światowej.

iFighter2 to remake klasycznej strzelanki iFighter 1945.

Cechy:

- 9 myśliwców II wojny światowej z 6 różnymi kombinacjami i taktyką ataku.
- 3 trudności, każda z sześciu trudnych misji.
- Osiągnięcia.
- Grafika HD z pięknymi efektami wizualnymi, przynosząc najbardziej realistyczne wrażenia w grach dla graczy.

Prezentacja: https://www.youtube.com/watch?v=me66tW6sqgI
 
PIERWSZA POPRZEDNIA ( strona 9 z 30 ) NASTĘPNA więcej z tej kategorii
Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.